Triburi de viitor

  • Autor subiect DeletedUser41742
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser34153

sa puna unguru rapoartele cu innobilarile sau prea finuta !

la tine e neiteresant , oricum toti sunteti in aceeasi oala pentru mine :))))))


ce-mi arati ca ai curatat si tu un inactiv ?

ce ma intereseaza pe mine asta ?

de grija noastra nu poti tu sa dormi?ti le trimit pe joc..ah,dar nu prea mai am unde.tu pierzi timpul doar pe forum,sa-i aplauzi pe altii!
 

DeletedUser

Sunteti ca femeile alea care au stat 20 de ani in puscarie si cand se libereaza mai pierd 20 minute in fata portii la vorba .Nu stiu de ce am eu impresia asta!!!hahahaha
 

DeletedUser

de grija noastra nu poti tu sa dormi?ti le trimit pe joc..ah,dar nu prea mai am unde.tu pierzi timpul doar pe forum,sa-i aplauzi pe altii!

ce sa-mi arati fata tu mie ?

inafara de interne si barbari nu ai ce !

ti-am spus tu innobileaza-ti conturile cu mine 30 , fa-ti atac , ia agresoru si lasa-ma in pace !

tu peste o luna o sa stai in mijlocu tribului o sa dai atacuri pentru altii de la nu stiu cate ore si sa bagi suporti pe granita sa ai moral , tu nici macar 0 nu esti , da cu minus la tine !
 

DeletedUser

De parca nu v-ati saturat de vorba 20 de ani in puscarie .Nu v-ajung nici alea 5 minute .Va intindeti la vorba, nu gluma! :D
 

DeletedUser34153

hai,nu mai plange..uite un servetel!!hai,te roooggg..iti promit ca pe urmatoarea lume nu-ti mai luam jucaria...hai,sterge-te la nasuc si nu mai plange..uite inca un servetel,doar nu mai plange..nu de alta,dar esti al naiba de enervant!
 

DeletedUser

hai,nu mai plange..uite un servetel!!hai,te roooggg..iti promit ca pe urmatoarea lume nu-ti mai luam jucaria...hai,sterge-te la nasuc si nu mai plange..uite inca un servetel,doar nu mai plange..nu de alta,dar esti al naiba de enervant!

fata imi trebuie o batista la cat am plans azi ! :))))

o sa-ti zic "prea moca" de acum in colo =))))))
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Gata, mutati-va discutiile pe harta sau in alta parte, deja ati deviat mult de la subiect.
 

DeletedUser42160

ON topic: trib de viitor: AVG-A

acuma spam:))

ar trebui sa te angajezi la sport.ro ma anakinsky,numai aia mai fac conversatii dastea
deja ma simt discriminat ca nu am supporti:)) ma apuc sa fac mailuri pt speciala urmatoare:)))
 

DeletedUser

Asta e viitorul vostru :D
qyemth.jpg
 

DeletedUser

Nup... Ardealu ramane Ardeal:)) Eventual noi va asimilam pe toti :)). Asta dupa ce expediem nedoritii de aici inapoi in Mama "Ungoria"... Ghijania mamii lor.:))
 

DeletedUser

mai lasati vorbele voi cu internele vostre. va place mult sate moca cum e si statul nostru roman ce vrea totul dea gata .. mon dad si kin este egal cu presedintele roman
va consilies o melodie faina care va reprezinta ([video=youtube;N2M4vXonMvI]https://www.youtube.com/watch?v=N2M4vXonMvI[/video]).
eu am inchis aici subiectul bafta la sate moca
 

DeletedUser42160

ai dreptate freddo:p

vaneaza satele de barbare..cum au facut 1500 pct cum le-au innobilat

cred ca si-au pus notificari pe barbare,sa le trimita mail cand au ajuns la 1500 pct sa nu le rateze:)
 
Ultima editare de un moderator:

Deleted User - 556077

ai dreptate freddo:p

vaneaza satele de barbare..cum au facut 1500 pct cum le-au innobilat

cred ca si-au pus notificari pe barbare,sa le trimita mail cand au ajuns la 1500 pct sa nu le rateze:)

pretenas,ai 6 sate si cel putin 3 sate care le stiu eu is luate moca de tine,si comentezi?te gasesti tu sa vorbesti....miezule
 

DeletedUser42160

1-nu suntem "pretenasi"
2-
ciortanu în data de 20.02. la ora 10:27
eu joc pe lumea 32 , aici nu mai am timp ;)
ciortanu în data de 20.02. la ora 10:27
Sal , am vaz ca ataci , daca vrei satul ti-l pot lasa tie cu sitter sa faci ce vrei cu el ,pana iti faci nobili sa-l iei , ar fi cum ai avea 2 sate ;)
aragorn-curatat
adrian77-curatat
zndragos-cand l-am atacat s-a barbarizat
abuser-a intrat cu mine pe cont din lipsa de timp

astea sunt innobilarile mele:) asa ca vezi-ti de treaba
 

Deleted User - 556077

1-nu suntem "pretenasi"
2-
aragorn-curatat
adrian77-curatat
zndragos-cand l-am atacat s-a barbarizat
abuser-a intrat cu mine pe cont din lipsa de timp

astea sunt innobilarile mele:) asa ca vezi-ti de treaba

bine si eu cu ce am mintit?am zis ca ai luat sate moca.si uite ca ai recunoscut :))

ps."pretenas" era o forma ascunsa a altui cuvant sa nu iau ban.

e plina lumea de oameni ca tine.
 

DeletedUser42160

Curte nobilă(demolarea nivelului) 7:16:41 astăzi la ora 20:55:22 întrerupe
Curte nobilă(demolarea nivelului) 1:41:38 astăzi la ora 22:37:00 întrerupe
Curte nobilă(demolarea nivelului) 1:41:38 mâine la ora 00:18:38 întrerupe

de la mine nu luati sate moca,stati linistiti:*
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus