Triburi de viitor

  • Autor subiect DeletedUser41742
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Deleted User - 556077

stai linitit ca pana la 8 cand ti se termina comanda aia nu mai ai nici un sat :)))nu stiu de ce iti faci probleme :))
 

DeletedUser42160

ce 8?
te invat sa citesti ceasu? 00:18 e diferit de 08:)) fie el PM sau AM
 

DeletedUser36193

Pariez 10 pp pe Dey



_______________
Destroy
Tom and Jerry rulzzz
 

Deleted User - 556077

Curte nobilă(demolarea nivelului) 7:16:41 astăzi la ora 20:55:22 întrerupe
Curte nobilă(demolarea nivelului) 1:41:38 astăzi la ora 22:37:00 întrerupe
Curte nobilă(demolarea nivelului) 1:41:38 mâine la ora 00:18:38 întrerupe

de la mine nu luati sate moca,stati linistiti:*

bai fratele meu macar nu mai posta ca mai rau te faci de ras.vezi ca ti-am ingrosat acolo sa vaza si ochiu tau ca tu nu sti ce se intampla pe contul tau.
 

DeletedUser

hai,nu mai plange..uite un servetel!!hai,te roooggg..iti promit ca pe urmatoarea lume nu-ti mai luam jucaria...hai,sterge-te la nasuc si nu mai plange..uite inca un servetel,doar nu mai plange..nu de alta,dar esti al naiba de enervant!

ce fel de fata esti tu finuta? ce-ai cu amaratul asta?toti baietii spun ca ar vrea sa le faci si lor ceva:)))
stii tu ce:)))
nu iese fum fara foc.sa-ti traiasca multiconturile.oricum n-ai sa prinzi finishu...poti sa ai 1000 de pile:)))
 

DeletedUser34153

sincer,nu meriti sa ma cobor la nivelul tau.doar atat poti,nu esti tu de vina:)
 

Deleted User - 556077

ce fel de fata esti tu finuta? ce-ai cu amaratul asta?toti baietii spun ca ar vrea sa le faci si lor ceva:)))
stii tu ce:)))
nu iese fum fara foc.sa-ti traiasca multiconturile.oricum n-ai sa prinzi finishu...poti sa ai 1000 de pile:)))

scopu si durata?
 

DeletedUser

Lord Berbec ,alt nume n-ai gasit?! Traiasca mama ,ce nume e asta?!! Mai ramane sa mai vad Ferma Animalelor :Lord Bou, Contesa Vacuta, Contele Miorlau,Ducele de Cotet si etc.Hai mah nene ca puteai gasi alt nume mai reusit!! Daca stau bine si ma gandesc ,asta e chiar reusit ,berbecule :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus