Triburi-Famili Mamut :)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

are 70 de pct si in profil te roaga sa nu o ataci :D
Hades e un mare spamer care s-a lasat mai demult de triburile, tribalwars, .... si de atunci... nimeni nu s-a mai ridicat la prestatia lui:( . Cred ca u esti viitorul:D

eu sau domnisoara:confused:
 

DeletedUser

are 70 de pct si in profil te roaga sa nu o ataci :D
Hades e un mare spamer care s-a lasat mai demult de triburile, tribalwars, .... si de atunci... nimeni nu s-a mai ridicat la prestatia lui:( . Cred ca u esti viitorul:D

spammer?
ce e aia?
:|

ma rog anyway...am inteles ca pe profil pot scrie ce vreau nu?
 

DeletedUser

Dragi jucãtori, ar fi bine sã vã daþi seama cã discuþia nu se desfãºoarã în direcþia intenþionatã.

Mutat la off-topic !
 

DeletedUser

Geeez....

spam, off topic, etc. Opriti fratilor, iarsi dam apa la moara stricata?

Triburile mamut, toate se prabusesc, iar exemple sunt nenumarate in in istoria universala: Imperiul Roman, Imperiul Otoman, Imperiul Austro-Ungar, etc. Sa nu mai spunem nimic de Reich...
 

DeletedUser

poate ca vor sa invite cat mai multi si dupa sa ii trieze...cei mai buni raman...ceillalti out!!!:D
sau poate ca ink nu au invatat ca triburile mamut toate se prabusesc....o sa iasa pe rand si cei mai buni o sa formeze triburi la ei in zona si o sa o domine...asa s-a intamplat si in L1...:rolleyes:
pacat ca nu au invatat din greselile altora....cred ca am mai vazut pe cineva care a scria acum cateva zile ca oricat de bun ai fii ca (,) conducator nu ai cum sa tii in frau 1000 de persoane...da pai 3000:)):rolleyes:
 

DeletedUser

familii mamut :confused: pai nici na inceput lumea bine si deja va ganditi ca suntem mamuti ? :mad:
 

DeletedUser

familii mamut :confused: pai nici na inceput lumea bine si deja va ganditi ca suntem mamuti ? :mad:

daca nu ai inteles ce inseamna o familie mamut iti pot da o definitie partiala cred:

o familie/trib mamut,inseamna un trib care are un numar exagerat de membrii(500->1000->1000+->1000++),majoritatea fiind n00bi si/sau newbie,fara experienta de joc(sau cu,oricum nu conteaza) care dupa cum s-a vazut pe l1 nu poate ingropa un trib amarat de 100-200 membrii(cei care au jucat stiu despre ce vorbesc,nu e cazul sa dau exemple)....la fel,o familie mamut,se constituie din "n" triburi,toate praf(n=niv minim acceptat de IQ in tribul respectiv,un numar de la 10 pana in 20 maximum),care vor sa domine luema respectiva si se cred invincibili...din pacate,unii nu au invatat ca prioritara in acest joc este calitatea,si nu cantitatea...exemplele in acest caz sunt numeroase,pentru cei care au mai jucat acest joc si pe altfel de servere decat cele romanesti
Careva poate sa ma corecteze daca am gresit,caci sunt o biata incepatoare...:D
va multumesc!
 

DeletedUser

Impresia mea....

este ca nu esti deloc incepatoare si nici varsta nu este cea reala. Odata din modul de exprimare, apoi din anumite segmente din posturile tale care au o anume gandire analitica. Parerea mea este ca faci pe pisicutza slaba, pe nestiutoarea, iar unii dintre colegii nostrii, in marinimia lor, iti dau informatii strategice si politice de mare pret. Este si asta inca o dovada a celor sustinute de mine mai sus.

Dar, in postul anterior, ai avut perfecta dreptate. L3 va fi stapanita de o mana de jucatori, in special aceia care nu ies atat de des la rampa, care au experienta si capacitate mentala sa faca acest lucru. Un singur fapt este alarmant, si anume acela ca am obs razboaie, sau antipatii, din L1 - L2, care s-au mutat in L3. Acest lucru nu este benefic, in opinia mea, deoarece nu face decat sa se pastreze anumite aliante/familii, care in scurt timp vor pune un haos total pe harta. Vom vedea dak am avut dreptate, eu unul sper sa nu....
 

DeletedUser

Cine am ajuta si pe mine cu 50000 de fier?:D
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus