Triburi Fara inspiratie

  • Autor subiect DeletedUser11086
  • Data de început

DeletedUser11086

M-am gandit sa fac acest topic , pentru a posta lumea noobi fara insiratie de pe L clasica care au copiat numele, bannerele altor triburi care nu au nici o treaba cu ele de pe alte lumi ... dar no ce sa facem suntem in romania unde noobi fara imaginatie sunt caruta la tot pasul .


SA incep eu Ia uitatia pe L6 veti vedea tribul "T D S" iar niste noobi fara inspiratie de pe L C au luat numele de "T-D-S" si au luat bannerul (facut de mine X( ) ... dar asta este traim intr-o lume cu copii care nu au inspiratie.

Mai asteptam si alte triburi fara insiratie pe aici.
 

DeletedUser

Mi se pare lipsit de vlaga, si tot odata ilogic sa copiezi un trib,o descriere, ori un profil, totodata spun ca cei care fac acest lucru, pur si simplu copiaza ce vad la altii, din punctul meu de vedere sunt considerati niste "hoti" desii practic nu au furat nimic, au profitat de imaginatia altor oameni.

Permiteti-mi si mie sa dau un exemplu iar cu aceasta nu vreau sa starnesc injurii ori ura la adresa mea ..

E vorba despre Ager Noir la profilul caruia apar niste randuri (versuri) compuse defapt de liderul tribului LUPII si anume Asu the Great pe care il stimez si tocmai pe aceasta cale imi permit sa il dau exemplu pe Ager Noir, pana acum mi s-a parut ok ca si jucator, ca si caracter insa cu chestia asta a stricat tot ce s-a format in mintea mea :)
 

DeletedUser

M-am gandit sa fac acest topic , pentru a posta lumea noobi fara insiratie de pe L clasica care au copiat numele, bannerele altor triburi care nu au nici o treaba cu ele de pe alte lumi ... dar no ce sa facem suntem in romania unde noobi fara imaginatie sunt caruta la tot pasul .


SA incep eu Ia uitatia pe L6 veti vedea tribul "T D S" iar niste noobi fara inspiratie de pe L C au luat numele de "T-D-S" si au luat bannerul (facut de mine X( ) ... dar asta este traim intr-o lume cu copii care nu au inspiratie.

Mai asteptam si alte triburi fara insiratie pe aici.

Am o vaga senzatie ca lumea clasica a inceput cu mult timp inainte de lumea 6. Deci, cine pe cine a copiat pana la urma? Nu e vorba de lumi, ci de cand sunt infiintate triburile..pentru a-ti putea da seama care a copiat pe care :)
 

DeletedUser11086

pai dupa cate vad eu, tribul lor a fost infintat dupa ce a fost anostru :p dar sa spunem ca a fost infintat prin absurd inaintea noastra dar bannerul de ce lau copiat ala nu are cum sa fie facut de ei fiindca eu lam facut ... ;)) dar ...
 
Sus