triburi fara viitor

DeletedUser

Ce va mai place spamul :D.

On Topic: Dupa parerea mea TERROR este un trib fara viitor :rolleyes:


tu esti pe contul asta ?

Gigi cap de bordura astăzi la ora 13:32
nu ai vrea sa facem o fuziune??va vi la noi iti dam drept de conducere :)) si avem alinate in zona bune iei colegi si crestem tribul asta al meu si eu o sa va ajut cu resurse cu sprijin cu orice e nevoie ce zici??

c r i s t i astăzi la ora 15:56
:) Nu pot , am prieteni care au pus suflet in tribul asta asa cu bune si rele cum e el...

Oricum , bafta :)


Topic inutil , ...de fapt... util celor care stau sub paturica pe vremea asta cu un vin cald si pe care ii doare la basca de ceea ce se intampla in tara...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Am fost pe contul ala (eu l-am ridicat pana la 12-14 sate daca nu ma insel) , dar l-am lasat de mult timp si sunt multi care stiu aceasta treaba ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nu mi-a permis timpul sa mai joc ... Asta e, fiecare joaca cum stie :cool:
 

DeletedUser

Includeti si RIP-u si cele 5-6 academii sau cate dracu leo mai ramas :)))
 

DeletedUser38231

Gigi cap de bordura , cu ideile lui pacifiste...avem multi aliati , dezvoltam tribul.. :)
 

DeletedUser

Claudiu - T B K M , contul cu gigi cap de bordura a fost al lui Geax ,pt ca am vazut ca esti nedumerit....dar la lasat unui specimen greu de egalat ...unde l-ai gasit tata?!
 

DeletedUser

sa perindat si pe la mine prin trib vreo 2 zile,pana sa imi dau seama cu cine am deaface :)) stiam de mult ca nu mai esti tu....dar nici chiar asa :)
 

DeletedUser5970

la cat de terminat e, pun pariu pe 3 sate ca-i king leonidas, marele lider 300.
 

DeletedUser

Nu iau sate de la toti nubi si mai ales ca aveai 1k puncte .. nu merita sa stric un nobil pe tine ;) ..
 

DeletedUser

=))) Uite ca ai lasat pe contul tau un mai noob ca mine, ceea ce te face pe tine tot un noob , si sa nu uitam ca ai fost si tu la fel, tot un noob. Iar cand ai dat contu am avut 2,4k pct , te rog frumos, domle :>.
 

DeletedUser

Contul il las cui vreau eu ;) .. nu te mai oftica de la inceput de lume nu ai reusit nici acum sa ei un sat nu stiu ce te mai turezi asa pe extern :cool:
 

DeletedUser

Acuma stiu de unde ai banii ma :)) Pe L28 ii fi primu , toata ziua cumperi PP si bagi :))), ai vazut ce setari are lumea ? Ai bani = castigi lumea
 
Sus