triburi fara viitor

DeletedUser

Nu cred ca am scris pe undeva ca eu stiu sa joc ;)

@Varule am timp ma ca nu se cheltuie asa de repede bani ma =))
 

DeletedUser32965

contul Gigi cap de bordura a ajuns la unu care a jucat cu King Leonidas daca nu ma insel..ii trebuia si lui fuziune cu noi..alianta...etc...
 

DeletedUser

Master as spune eu ca e trib fara viitor, harta cam albastra din punctul lor de vedere. Altul ar Equilibrium. tribul mama + 5 academii si mie mi se par cam nubi si daca astia din Equilibrium sunt cei mai buni jucatori de pe lumea 16 atunci ... .
 

DeletedUser3372

Master as spune eu ca e trib fara viitor, harta cam albastra din punctul lor de vedere. Altul ar Equilibrium. tribul mama + 5 academii si mie mi se par cam nubi si daca astia din Equilibrium sunt cei mai buni jucatori de pe lumea 16 atunci ... .

Nu sunt cei mai buni jucatori de pe 16 :)) Doamne fereste. :) Verifica-i ca au facut trib si acolo, tot asa familie.. 2-3 triburi parca (si acolo limita e mai mare - 150, nu numai 80 de jucatori in trib) si s-au descurcat la fel de "bine".. Cam o luna parca..


Alexandra, ce surpriza :p
Desigur, povestea continua

La ei s-a cam oprit povestea.. :) Si dupa nici macar o saptamana..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Suntem academia lui Kilers.


Intemeietor:IonutSavu
Conducere:Killerull IonutSavu


:)noua generatie care invata sa foloseasca multicontul:=)
 

DeletedUser37151

daca mai postam mult amandoi pe topicu asta,o sa zica restu ca un vreun dement cu personalitate multipla...
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
Nu sunt cei mai buni jucatori de pe 16 :)) Doamne fereste. :) Verifica-i ca au facut trib si acolo, tot asa familie.. 2-3 triburi parca (si acolo limita e mai mare - 150, nu numai 80 de jucatori in trib) si s-au descurcat la fel de "bine".. Cam o luna parca..

o luna? :eek: poate 1 an in top 10 cu 2 triburi :D si parca al treilea era tot in primele 20-30.
intreaba orice jucator de pe l16 din sud est despre equili,cred ca majoritatea iti vor spune ca faceau legea...pana au intervenit niste tradari si probleme ale unor jucatori importanti in viata reala.

oricum,ce a fost,a fost,prezentul conteaza,care arata asa:

razboaie.png
 

DeletedUser

o luna? :eek: poate 1 an in top 10 cu 2 triburi :D si parca al treilea era tot in primele 20-30.
intreaba orice jucator de pe l16 din sud est despre equili,cred ca majoritatea iti vor spune ca faceau legea...pana au intervenit niste tradari si probleme ale unor jucatori importanti in viata reala.

oricum,ce a fost,a fost,prezentul conteaza,care arata asa:

razboaie.png

si prezentul astfel prezentat arata ca ei sunt varza... altceva de adaugat?

ca sa nu mai zic de :

http://ro.twstats.com/ro27/index.php?page=tribe&mode=conquers&id=6319&type=&pn=-1
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
hmmmm...38 cu 19 si 17 cu 9 contra la sen si [k],probabil vom fi varza,ce pot spune la un raspuns asa scurt?:))

uita-te ca marea majoritate a celor care au innobilat sate sub 1000 pct nu mai sunt in trib.sunt unele exceptii...dar acum ce vrei?din 3 triburi sa fie toate in top?fiecare are pozitia lui,e normal unul sa piarda sate iar altul sa castige...depinde de zona.
 

DeletedUser

hmmmm...38 cu 19 si 17 cu 9 contra la sen si [k],probabil vom fi varza,ce pot spune la un raspuns asa scurt?:))

uita-te ca marea majoritate a celor care au innobilat sate sub 1000 pct nu mai sunt in trib.sunt unele exceptii...dar acum ce vrei?din 3 triburi sa fie toate in top?fiecare are pozitia lui,e normal unul sa piarda sate iar altul sa castige...depinde de zona.

asteas statistici... numi zic nimic... decat ca sunt mediocre :) dar e doar viziunea mea poate altii or fi de acord cu tine sis eu prea exigent de felul meu :) adevarata putere a unui trib se cunoaste dupa triburile care lea desfiintat sau invins... si bineinteles puterea de asi face aliati din orice dusman respectabil... o seara placuta si sper ca tia fost de folos ce tiam zis
 
Sus