triburi fara viitor

DeletedUser20330

Daca equili va fi macar jumatate din ce-a fost pe L16, atunci cu siguranta va avea un cuvant de spus pe lumea asta.
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
da,SemperVeritas,dar mai e pana acolo.acum doar prind contur triburile si incep sa se formeze incet-incet granitele.razboaiele de pana acum au fost de triere,unele fara innobilari chiar.dar este si diferenta intre un trib aflat in centrul hartii si unul din margine.in margine abia de acum incepe distractia,triburile din centru incearca sa se retraga...

bbwro,suntem sa zicem cu 50-60% cu cei din l16.nu am reusit sa ii fac pe toti sa revina,multi nu mai joaca iar altii chiar daca ar vrea,nu mai au timp(cum ar fi cei care mai continua pe 16 si acum)
 

DeletedUser

da,SemperVeritas,dar mai e pana acolo.acum doar prind contur triburile si incep sa se formeze incet-incet granitele.razboaiele de pana acum au fost de triere,unele fara innobilari chiar.dar este si diferenta intre un trib aflat in centrul hartii si unul din margine.in margine abia de acum incepe distractia,triburile din centru incearca sa se retraga...

cat timp limita in trib nu va fi 40 de membrii si la sfarsitul lumii vor exista trieri... stiu ce vorbesc :) nai idee cati se ascund in spatele unui trib sau a unei familii numeroase... fac interne inobileaza barbari si stau in mijlocul tribului... de aia ma si enerveaza razboaiele ca nu sunt duse pana la capat (recrutari sau schimbare de diplomatie) si astfel supravietuiesc toti incepatorii si se dau dupa mari jucatori ca au ajuns la 100 de sate ... sunt asa multi lideri buni (sau recrutori ma rog) ca nu stiu sa faca diferenta intre o panarama de jucator si unul decent (ca jucatori buni sunt prea putini)
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
e adevarat.
eh,toate lucrurile isi au vremea lor si fiecare player isi are vremea lui.dar cum ai spus si tu,mai scapa cativa la 100 de sate si se cred mari si tari...de la acest subiect putem discuta non-stop si ii vom da de lucru moderatorului :))
eu doar am aparat istoria tribului,pentru ca a fost un trib mare pe l16 si o scurta vreme si pe 23,ce este in prezent...am aratat statistica,fiecare o interpreteaza cum doreste.dar abia peste 1 an putem vorbi daca un trib a fost neinsemnat sau chiar si-a pus amprenta pe lumea respectiva...
 

DeletedUser

nu cunosc lumile respective dar din ce am vazut pe ele cam slabut... sau nam eu destula cultura tribala
 

DeletedUser34078

ia baga bre cateva ... in ordine alfabetica sa nu le-ncurci :p
 

DeletedUser38225

Ce zmei fiorosi pacilea:eek:.. ia zi bre care esti, sa stiu sa ma feresc de tine pe harta..
 

DeletedUser38225

mi-ai luat o piatra de pe inima :D, inseamna ca o vreme sunt in siguranta pana ajunge inspre mine :))
 

DeletedUser

:)))))

Stati linistiti ca de frica..nici nu o sa apucam sa ajungem ca, o sa si dispareti :))
 

DeletedUser

De obicei lumea se lasa de joc la viteza asta , de aceea spun, nu din alt motiv
 

DeletedUser11712

Toata Lumea 27 e fara viitor...mai bine se numea "Lumea Barbarelor" :)
 

DeletedUser41630

GOD e unu din triburile fara viitor, ne mai auzim peste un timp sa vedem daca am avut dreptate....
 

DeletedUser

la viteza asta orice greseala costa scump...trupele se refac greu, resursele la fel ... spionajul de multe ori poate face diferenta
 
Sus