Triburi fara Viitor

  • Autor subiect DeletedUser40969
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser40969

Cu siguranta sunt si multe dinastea.
Ia sa vedem care credeti voi ca sunt.
 

DeletedUser13834

Triburile sau jucatorii ce le formeaza, care au istorie in joc vor avea si viitor poate nu chiar sub numele actual cu toate ca inclin sa cred ca anumite triburi vor ramane sub numele care'l au acum avand si viitor prosper :cool:
 

DeletedUser36071

Singurele triburi care au o șansa buna si probabil vor rămâne stabile sunt cele 2 formate din jucatori vechi , prieteni buni si cu destula experiența pe lumi anterioare , mă refer la C.noobs si clsul , restul îmi par a triburi de acoperire pana iese protecția :) scuzati dacă cumva zic prostii :)
 

DeletedUser39475

Singurele triburi care au o șansa buna si probabil vor rămâne stabile sunt cele 2 formate din jucatori vechi , prieteni buni si cu destula experiența pe lumi anterioare , mă refer la C.noobs si clsul , restul îmi par a triburi de acoperire pana iese protecția :) scuzati dacă cumva zic prostii :)

Sa nu uitam de Pensia, Anonym sau CIRCUS. :D
Nu toata ziua Cls si Cnoobs in sus, Cls si Cnoobs in jos. ( Bine, Clasic acum ). :))
 

DeletedUser

Circus e un trib cu playeri buni ! Dar care le-ati vazut asezarea? Au cazut rau dupa parerea mea:D
 

DeletedUser38225

Terror a inceput in forta pe aceasta lume, nu a picat protectia insa ei au academie 192membrii+ 50 alti membri, tribul axanduse desigur pe calitate si nu pe cantitate :))
 

DeletedUser42160

Niciun trib n-are viitor..are doar trecut si prezent:p
on topic: sunt foarte multe fara viitor..dar presupun ca va gandeati doar la cele "de top"
as paria pe tigers..
 

DeletedUser16370

carcoteli o sa existe mereu pe aici pe forum...lasati lumea sa joace fara sa ii mancati voi de unde e carnea mai grasa
 

DeletedUser41912

Nu stiu ce intelegeti voi prin "fara viitor" .. la sfarsit va ramane un singur trib.. deci toate celelalte sunt fara viitor?
 

DeletedUser35829

un trib fara viitor?!

PERSII ! din cate observ, au si disparut de pe harta..
 

DeletedUser41807

Eu doar am iesit din trib si noobu asta la si desfiintat :)) inca un pic si va arat rapoartele cu cuka la margine :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus