Triburi off top 20

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Dacă există triburi în afara top 20 şi doresc să fie cunoscute sau ştiţi vreunul despre care merită discutat vă rog să o faceţi aici.
 

DeletedUser10256

Unul dintre triburi ar fi...
58 PHX 14.065 14.065 24 586 24 586

Din cate am vazut, in acest trib se afla membrii vechi ai tribului ~PHX~ de pe clasica... daca vor avea chef de joc, sigur vor face o figura frumoasa pe l15:cool:
 

DeletedUser

Unul dintre triburi ar fi...
58 PHX 14.065 14.065 24 586 24 586

Din cate am vazut, in acest trib se afla membrii vechi ai tribului ~PHX~ de pe clasica... daca vor avea chef de joc, sigur vor face o figura frumoasa pe l15:cool:

da...ai dreptate sunt "buni"am auzit si eu de ei..
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Păcat că nu ies pe extern ... rămân la părerea că cei ce au jucat/joacă pe clasică au un mare avantaj datorită setărilor şi mă aşteptam să fie mulţi care să profite de acest "restart". Mai ştie cineva de astfel de triburi, exclusiv din cei care joacă LC ?
 

DeletedUser

daca tot nu merge sa joc imi pierd si eu timpul altfel
sunt din PHX
Pe extern ar trebui sa ne reprezinte giulesteanul, el e ala cu cearta, vad ca iar trage chiulul.

Au mai intrat de pe clasica destui, nu stiu cat de organizat, nu m-am uitat foarte atent si acum vad ca nu mai merge nici intrarea ca vizitator, dar ii tot gasim pe harta.
Vedem mai incolo ce o iesi, depinde daca s-a intors lumea cu chef sanatos de joc sau doar pentru putina distractie.
 

DeletedUser10256

Daca nu ma insel primisem un mass sa se formeze T-u-A da vad ca agernoir nu sa mai tinut de cuvant:D

Alt trib care are cat de cat membrii de pe clasica... este :

30 Wolves 19.078 22.737 57 399 57 399

:D
Aici se afla membrii in special din Knight...

Eu am incercat sa conving mai multi si am ramas si eu surprins cum de nu s-au bagat mai multi pe l15... asta e...:(
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

in vremurile de azi nu mai ai voie sa spui ceva pe extern
daca un player nu te cunoaste iti sare in cap ca e vai de capu tau:)
e mai bine sa taci si sa faci
 

DeletedUser

Păcat că nu ies pe extern ... rămân la părerea că cei ce au jucat/joacă pe clasică au un mare avantaj datorită setărilor şi mă aşteptam să fie mulţi care să profite de acest "restart". Mai ştie cineva de astfel de triburi, exclusiv din cei care joacă LC ?

Tribul IMMo ara in componenta multi playeri care au jucat pe clasica
 

DeletedUser10256

liderii is destul de criticati... despre Lord Samo nu stiu mare lucru.


Crioli... desi f criticata... a reusita sa tina multa vreme EC-ul in frana... pacat ca au avut loc niste certuri si s-a saturat de clasica(ce am inteles eu)
 

DeletedUser

se pare ca am iesit din categoria off top 20
....verifica iar clasamentul
 

DeletedUser

Winged Titans, ~T~~ Actualul meu trib, nu prea mamut, nu multe aliante nu PNA, are dusmani, nucleu bine stabilit, jucatori plini de viata...frumos
 
Sus