Triburi pentru Lumea 21

  • Autor subiect DeletedUser24244
  • Data de început

DeletedUser24244

Din lipsa de ocupatie si plictiseala am deschis un nou topic sa aflam si noi ce triburi isi vor face aparitia pe lumea 21. Hai sa va aud...:D
 

DeletedUser

Pai NOI, IMMO, YAKUZA, M.T., C.K. cele care se fac de obicei :))
 

DeletedUser

La triburile bune care vor fi plagiate...Daca tribul original NOI nu intra asta nu inseamna ca nu va fi un trib pe nume NOI...etc.
 

DeletedUser24244

Ai dreptate:D...nu stiu daca vor mai intra triburile obisnuite daca va fi tot o lume ca si ultimele, insa daca va fi speed 2 se poate schimba treaba si sa devina o lume promitatoare. Sunt sigur ca ar intra mai toate triburile bune din joc si ar fi razboi in toata regula, nu innobilari de barbari si de inactivi:D
 

DeletedUser25287

problema adminilor daca lumea 21 va fi speed 2, cred ca ar fi scaderea masiva de popularitate a lumilor recente cu viteza 1 L17; L18; L19, multi sunt sigur ca se vor muta aici pe 21, deci de aici un cerc vicios, nu se fac lumi cu viteza 2 ca pierd jucatori dupa celelalte lumi, dar ii pierd oricum si prin simpla lipsa de viteza 2..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser24244

De la lumea 13 n-a mai fost speed 2...si cine a jucat acolo stie cat de frumoasa a fost lumea aia. Sa speram ca mai vedem una cat mai curand:D
 

DeletedUser

jucatori

trib: ~VV~ (Vorbeste Vinul)

jucatori:

djpanther (chiradi) - lumea 17
A.L.R -lumea 17
TYRAGET - Lumea 9
PittbullCrime - revenire in joc
Rey91 - Lumea 9
kcor69 - lumea 17
ratacitoru1 - Lumea 17
dreamsarchitect - Lumea 17
ninja322003 -lumea 17
goloie - Lumea 17
vishi - Lumea 17
cristimos - revenire in jos
angelsad -fost scit L3 , revenire in joc
sertaf - Lumea 17
Pink.Panther - revenire in joc
papy2277 - lumea 17
thetazz- lumea 17
sorinchitaristul - Lumea 17
X-X-L - Lumea 17
Agrael (raelag1)- Lumea 17

NU vom recruta )
diplomatie vom face in cazuri foarte speciale.

Vom incepe nm Nord-vest la ore inceperii serverului.
 

DeletedUser20120

cine ma primeste si pe mine pe L21 .. ca nu am cu cine intra :(

am putin mai multa experienta decat un n00b :D
 

DeletedUser

pai vrei tu sa vi cu noi?...chiar avem nevoie de cineva sa se certe cu toata lumea pe forumul extern al lumii 21 =))))))))
 
Sus