Triburi plagiate

  • Autor subiect DeletedUser24244
  • Data de început

DeletedUser30628

ce au facut pe Lumea 13? :))))

au facut pe ei si au dat stergere cont :p

mai batman :)) BB sa tinut destul pe primu loc ;)...daca nu existau certurile interne treceam lejer printre voi,adica prin dusmani:D:D:D:D
asa ca nu mai vorbi aiureli numa sa te aflii in treaba;)
 

DeletedUser

mai batman :)) BB sa tinut destul pe primu loc ;)...daca nu existau certurile interne treceam lejer printre voi,adica prin dusmani:D:D:D:D
asa ca nu mai vorbi aiureli numa sa te aflii in treaba;)

Domn Piter! Va rog NU mai vorbiti cu "DACA" :p, asa puteam sa zicem si noi "Daca BB NU aveau certuri interne, tot NOI castigam razboiul!" Astea sunt vorbe in vant, vorbeste fara "daca", acum trebuie sa recunoasteti, BeBelusii s.au dus, au picat :):p

Daca e nevoie fac si o stataistica! :rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser30628

ma...mai is pe primu loc???mai sunt ;)deci pana luati cum am zis ultimu sat de la BB atunci spuneti ca ati castigat razboiu
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: =nBz=
Players:

Side 2:
Tribes: ~B~B~
Players:

Timeframe: Dintotdeauna


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,067
Tabăra 2: 372
Diferență: 695

chart




Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 10,042,990
Tabăra 2: 3,620,086
Diferență: 6,422,904

chart
 

DeletedUser

ma...mai is pe primu loc???mai sunt ;)deci pana luati cum am zis ultimu sat de la BB atunci spuneti ca ati castigat razboiu

NU mai e nevoie, de la voi trebuie sa luam ultimul sat de barbari sa castigam razboiul! :))) In ultima vreme cam toti de la voi dau stergere cont! :eek:
 

DeletedUser24244

Ce treaba are lumea 21 cu l13? Oricum triburile alea nu mai au nici o valoare fara adevaratii conducatori...
 

DeletedUser29146

Mai nu suntem pe l21 aici? in loc sa vorbeasca altii macar vorbeste spuna...lasati topicu curat!
 

DeletedUser

mai batman :)) BB sa tinut destul pe primu loc ;)...daca nu existau certurile interne treceam lejer printre voi,adica prin dusmani:D:D:D:D
asa ca nu mai vorbi aiureli numa sa te aflii in treaba;)


Bai Spiderman , si certurile alea fac parte din joc si depind in mare masura de liderul fiecarui grup ca doar el isi conduce tribul , nu altcineva .

Crezi ca in alte triburi nu au fost certuri ? Nimeni nu e sfant frate si toti se cearta dar totul a depins de conducatorul tribului , depinde cum a gestionat situatia si cum a aplanat conflictul/conflictele.... Asa ca , nu mai baga dume cu certurile voastre ca deaia ati pierdut ca doar toti se cearta !
 

DeletedUser

Bai baieti, puteti discuta despre BB pe forumul lumii 13 nu aici.

On topic: In top 20 sunt multe triburi noi cat si plagiate, singurul care are apox. aceiasi componenta este tribul Rascularea. :D
 

DeletedUser

Triburi Plagiate
Intrebarea este cum au fost plagiate?
Aceste "domenii" au fost inregistrate?
Daca stam sa ne gandim, noi facem plagiatura folosind aceste denumiri,
faza este ca nu o facem in interes comercial, deci suntem protejati.
Este bine sa stiti ca marcile au clase. Un cuvant inseamna o marca verbala, nu este "doar" un cuvant.
http://www.inregistrare-marci.ro
http://www.osim.ro

orice acuzatie nefondata..hmm..folositiva capul inainte de a mai genera asfel de teme si
de a va impune parerile prostesti, celorlalti din jur.

Doresc sa va anunt ca pe data de 5.08.2010 se vor demara recrutarile din Continentul 65
pentru tribul IMMO (300 - Eroii de la Termopile 2007) mai multe lamuriri nu am de ce sa va dau,
in cele din urma voi jucati triburile ca si simplu joc strategic ? Am dreptate, nu?

Sa fiti sanatosi 100 de ani! ca...
The Immortals: We never die!

immortalsbanner.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

faza este ca nu o facem in interes comercial

Doresc sa va anunt ca pe data de 5.08.2010 se vor demara recrutarile din Continentul 65
pentru tribul IMMO (300 - Eroii de la Termopile 2007)

immortalsbanner.jpg

In interes comercial? "Vand trib TLD pe L21" iar lumea da navala. :)

Doresc sa te anunt ca afisele cu recrutarea le lipesti vizavi la http://forum.triburile.ro/forumdisplay.php?f=135. Daca postezi astfel de anunturi la topicul triburi plagiate, dai de inteles sa si IMMO-ul asta pe care-l ai in plan e un fals ordinar. Ca sa nu spun trib plagiat :D
 

DeletedUser13059

In interes comercial? "Vand trib TLD pe L21" iar lumea da navala. :)

Doresc sa te anunt ca afisele cu recrutarea le lipesti vizavi la http://forum.triburile.ro/forumdisplay.php?f=135. Daca postezi astfel de anunturi la topicul triburi plagiate, dai de inteles sa si IMMO-ul asta pe care-l ai in plan e un fals ordinar. Ca sa nu spun trib plagiat :D

nu folosi numele de tld ca nu ii frumos sa ** despre un trib care nu are legatura cu tine sau nu a avut
 

DeletedUser

N-a avut pentru ca o spui tu care esti un mare paralel cu subiectul "legatura mea cu TLD". Pui intrebari unde trebuie. Pentru inceput il intrebi pe Valiusha sau pe Nienna. Mai vrei?
 

DeletedUser13059

ii cunosc , nu mersi stiu prea bine ce si cum dar povestea tld sa terminat demult , amintirile raman doar si pot spune ca ii singuru trib care a fost si va fi o amintire placuta pentru oricine care a jucat in el , poate ai fost acolo sub al nume dar sub numele asta nu te stiu ...
 
Sus