Triburi plagiate

  • Autor subiect DeletedUser24244
  • Data de început

DeletedUser

Cand te trezesti, rezolva asta:
Următoarele erori au apărut în timpul expedierii mesajului:
1. raul82io has exceeded their stored private messages quota and cannot accept further messages until they clear some space.
 

DeletedUser13059

Cand te trezesti, rezolva asta:
Următoarele erori au apărut în timpul expedierii mesajului:
1. raul82io has exceeded their stored private messages quota and cannot accept further messages until they clear some space.

nu mai ma loc la mesaje .... trebe sa sterg din ele ...


acum ii liber , trimite
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ti-am scris pe joc. Aici m-am impiedicat de alta eroare:
2. The text that you have entered is too long (7345 characters). Please shorten it to 5000 characters long.

Eu sunt parintele spamului. Nu are loc intr-un singur mesaj =))
 

DeletedUser13059

Ti-am scris pe joc. Aici m-am impiedicat de alta eroare:
2. The text that you have entered is too long (7345 characters). Please shorten it to 5000 characters long.

Eu sunt parintele spamului. Nu are loc intr-un singur mesaj =))

ai 400 postari pe extern ;)) nu ii chiar asa grav :) io am cam 1900 :)) ii mai rau putin
 

DeletedUser

In interes comercial? "Vand trib TLD pe L21" iar lumea da navala. :)

Doresc sa te anunt ca afisele cu recrutarea le lipesti vizavi la http://forum.triburile.ro/forumdisplay.php?f=135. Daca postezi astfel de anunturi la topicul triburi plagiate, dai de inteles sa si IMMO-ul asta pe care-l ai in plan e un fals ordinar. Ca sa nu spun trib plagiat :D

Stii prea bine adevaratul sens al cuvantului plagiat, aici fara valoare, am inteles gluma ta in concluzie totul este ok.
Sunt un membru IMMO ca sa intelegi, chiar un membru devotat care in timp ce altii stau pe sitter cu saptamanile, eu
ma zbat zi si noapte, insa inteleg unul este sezonul insorit, deci in concluzie nu am ce le reprosa, insa castig dreptul
de a forma acest trib. Concluzia finala doresc sa previn afirmatiile nefondate aduse de anumite persoane, simplu!

Si inca ceva,
trebuie sa tinem cont ca NU se poate alege direcţia satului la început, sperante desarte insa intradevar o provocare pentru multi dintre noi
ma refer la cei consacrati de acest joc. Triburi identice insa cu echipe noi, mult praf va fi, eu insa le doresc succes tuturor care au avut bunavointa
de a forma un trib indiferent de numele sau, de exemplu sunt foarte multe denumiri preluate din tw.net, ce rezolv daca incep sa lovesc in ei, nimic, intentia lor sa fie bine intemeiata si pe o perioada cat mai mare de timp si nu doar o adiere de vant.

Jucatorilor le sugerez sa nu dea dovada de lipsa de interes asupra jocului sau tribului, spun acest lucru deoarece multe triburi consacrate
genereaza triburi ciuperci sa le spun asa in ideea recrutarii si captarii de jucatori noi dornici de afirmare, insa pe conturi de pe lumi anterioare
unde multi dintre noi au dat cu piciorul conturilor, sa stiti nu toate pot fi innobilate intern.


Sper sa avem succes cu totii, atat in joc cat si in viata reala!
Intotdeauna la final se formeaza un trib cu jucatorii cei mai buni, deci in concluzie de ce sa nu ne purtam amical
din prima faza.
Va Multumesc
 
Ultima editare de un moderator:
Sus