Triburi Plagiate

DeletedUser

Nici eu nu stiu cum de nu ii face nimic admini . are conturi si sittere la greu in tribul ala..:|
 

DeletedUser

Numele tribului: Legiunea XIII Gemina
Prescurtare: Gemina

Număr de membri: 75
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 7.211
Punctaj total: 12.048
Punctaj mediu: 160
Loc: 23
Inamici învinşi: 118 (16.)

Plagiat :))):p
 

DeletedUser

Numele tribului: Legiunea XIII Gemina
Prescurtare: Gemina

Număr de membri: 75
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 7.211
Punctaj total: 12.048
Punctaj mediu: 160
Loc: 23
Inamici învinşi: 118 (16.)

Plagiat :))):p

vai.. tribu meu este plagiat ? interesant..si de ce zici tu ca este plagiat ?
 

DeletedUser

pt eu am infiintat tribul pe l3 si la voi in trib nu este nici macar un jucator din adevaratul Gemina

1.nu este plagiat
2.tribul a fost infiintat de 2 mari jucatoare Alina992 si Chiritza cunosute ca amazoanele lumi 3 ..daca sunt jucatori pe aici care au fost pe l3 in acea periaoda iti pot confirma asta.......dupa care pe alte lumi a fost infiintat de catre Chiritza si Pirates(eu.cel.intelept)
3.te inseli sunt si jucatori din prima generatie Gemina sa zic asa:p
4.te sfatuiesc sa iti vezi de treaba ta
 

DeletedUser

bre, din greseala m-am uitat acum printre triburi... ce-i cu Avalonul? ca eu una nu stiu pe nici unu din ei :(

Istorie :

Avalon- a fost infintat de catre Zeul dureri in Septembrie 2010
wtf?!?!
 

DeletedUser489

zeul dureri în data de 05.10. la ora 19:48
sal.sunt [player]zeul dureri[/player] si esti vecinul meu.

ma gindeam sa ne intelegem bune si daca doresti sa vi la noi in trib ca sa fim ca o fratie te asteptam o sa iti placa si o sa fi multumit,cit e de mic tribul.bafta oricum


Trib [ally]Avalon[/ally]

verma în data de 06.10. la ora 00:30
Ne stim?

zeul dureri în data de 06.10. la ora 10:26
pai nu ca ne stim dar suntem vecini.si ne vom sti;)

E genul de mesaj care te face sa-ti doresti sa te recruteze in "Avalon":.
 

DeletedUser

pai ce-ai cu omu daca vrea sa invite "periculoase" in faimosul Avalon? =))
ma uitam ca n-am nici un trib mai de doamen ajuta pe langa mine ca sa ma joc cu ei... si am vazut si avalonu pe K55... da' nic id-astia n-am pe langa :(
 

DeletedUser

In gemina daca este alina992 sau chiritza e cel adevarat :) .
daca nu vezi cele 2 nume in lista de membri nu inseamna ca nu este adevarata Gemina ...se poate intra si sub alt nume si chiar daca nu au cont au acces la conferintele de pe skype si pot conduce frumos din umbra :)

cu alina922 nu am mai ** de mult timp :(....chiritza ...inca incerc sa o conving sa vina si pe l22 dar se pare ca nu prea are timp de inca o lume ... oricum chiar daca nu are cont deciziile care se iau trec pe la ea mai intai :D..indiferent de lume indiferent ca joaca sau nu pe lumea respectiva ne consultam in privinta deciziilor ce se iau in Gemina ...;)
 

DeletedUser8835

Fiecare lume are alte setări, alți jucători, altă istorie. E ALTĂ LUME! De aceea e absurd să vorbim de triburi plagiate. Dacă se reînființează același trib cu alți membri pe aceeași lume, doar atunci putem vorbi de trib plagiat, în rest sunt numai relicve de jucători care țin la un nume mai mic sau mai mare pe care au reușit să-l creeze pe o lume anterioară...
 

DeletedUser

relicve de jucători

ei bine prefer sa am acele relicve de jucatori de care vorbesti in trib decat jucatori nou veniti pe triburi pe care ii intereseaza doar punctele si rangul .... acele relicve de care vorbesti pune pe primul loc tribul si colegi nu propria persoana.... aici ma refer la ''relicvele'' pe care le am in trib .... adevarat este o lume noua etc. dar asta nu inseamna ca jucatori care au infiintat un trib pe o alta lume si au facut istorie acolo nu pot infiinta tribul si pe alte lumi pentru a incerca din nou sa faca istorie ...in fine ]..oricum ce am realizat pe alte lumi ramane pe alte lumi.. l22 este o lume noua si in acelasi timp un nou inceput :) vom vedea pe parcurs cum ne vom descurca pe aceasta lume noua
 
Sus