Triburi plagiate

DeletedUser34249

Cum parcă???

Dacă nu ști ceva sigur, pentru ce mai comentezi?
 

DeletedUser33576

:)) nah ,bine,iti zic sigur ca am mai vazut tribul asta la englezi..
 

DeletedUser1198

englezi adica .uk? =)) pai aia nu stiau de triburi cand a aparut MoD :))
 

DeletedUser30628

Însuşiri
Numele tribului: Bad Boy-s
Prescurtare: ~B~B~
Număr de membri: 39
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 8.510
Punctaj total: 8.510
Punctaj mediu: 218
Loc: 99
Inamici învinşi: 32 (136.)
» Marchează pe hartă
» Actele tribului (pagina externă)
Membri

Descriere
"Poti sa lupti si sa pierzi sau sa
pierzi oricum, asa ca da'le sa sara, da'le sa sara"



♦Diplomatie♦
OFF

cum plagiaza noobi:eek::eek::eek::eek:
 

DeletedUser26804

Nici nu m-am uitat cine a infiintat tribul Bad Boys pe L24, cert este ca prima oara a aparut pe lumea 9 si a fost infiintat, de daniel07 tyssa, octa89 si de mine.... dar vad ca a aparut si pe alte lumi dar intr-o formula diferita :). Si nu e singurul caz de acest fel.... probabil cei care copiaza, vor sa aiba acelasi succes sau eventual sa atarga cati mai multi memrbii de la inceput la ei, membrii care probabil cred ca tribul e in aceiasi formula :). Dar din cate stiu eu nici macar un trib "palgiat" nu a rezistat pe alte lumi :) si cred ca asta spune tot
 

DeletedUser30628

Nici nu m-am uitat cine a infiintat tribul Bad Boys pe L24, cert este ca prima oara a aparut pe lumea 9 si a fost infiintat, de daniel07 tyssa, octa89 si de mine.... dar vad ca a aparut si pe alte lumi dar intr-o formula diferita :). Si nu e singurul caz de acest fel.... probabil cei care copiaza, vor sa aiba acelasi succes sau eventual sa atarga cati mai multi memrbii de la inceput la ei, membrii care probabil cred ca tribul e in aceiasi formula :). Dar din cate stiu eu nici macar un trib "palgiat" nu a rezistat pe alte lumi :) si cred ca asta spune tot

pai pe l9 cat a tinut BB????uita-te putin pe 13 ce performanta a avut acest trib care a fost infiintat de Muhamad ali si impreuna cu noi a stat rank 1 cam peste un anisor :)....asa ca stai relax :)) aici pe 24 refacem munca noastra,nu munca voastra ;)
 

DeletedUser26804

:)) vai draga draga.... nu e ** de munca plagiata.... ci de nume... :cool: eu nu mai am nici o legatura cu acel trib, spuneam doar ca e plagiat numele ca doar despre asta e tema... nu? :D chiar tu spui ca ati aparut pe lumea 13...; acum daca eu stiu sa socotesc 13 e dupa 9... sau? :confused:.... oricum bafta cu numele cu munca... unde vreti voi :) Touché pussycat :D
 

DeletedUser

:)) vai draga draga.... nu e ** de munca plagiata.... ci de nume... :cool: eu nu mai am nici o legatura cu acel trib, spuneam doar ca e plagiat numele ca doar despre asta e tema... nu? :D chiar tu spui ca ati aparut pe lumea 13...; acum daca eu stiu sa socotesc 13 e dupa 9... sau? :confused:.... oricum bafta cu numele cu munca... unde vreti voi :) Touché pussycat :D

Poti sa scrii normal? :confused:
 

DeletedUser24244

Nici nu m-am uitat cine a infiintat tribul Bad Boys pe L24, cert este ca prima oara a aparut pe lumea 9 si a fost infiintat, de daniel07 tyssa, octa89 si de mine.... dar vad ca a aparut si pe alte lumi dar intr-o formula diferita :). Si nu e singurul caz de acest fel.... probabil cei care copiaza, vor sa aiba acelasi succes sau eventual sa atarga cati mai multi memrbii de la inceput la ei, membrii care probabil cred ca tribul e in aceiasi formula :). Dar din cate stiu eu nici macar un trib "palgiat" nu a rezistat pe alte lumi :) si cred ca asta spune tot

Cred ca u nu stii ce a facut BB-ul lui muhamad si piter pe lumea 13
 

DeletedUser26804

Mai da ce va mai aprindeti pe aici.... :D Omg... E tema cu triburi plagiate, sau nu mai vad eu sa citesc? Nu ma intereseaza ce a facut tribul BB pe lumea 13 ( bravo voua, felicitari... :) tot inainte) Am intrat doar ptr ca am vazut ca a aparut si aici BB si ca e un trib plagiat deoarece numele acesta a aparut ptr prima data pe lumea 9.... acuma ca altii au facut acest trib pe alte lumi si ca au facut performante pe mine nu ma priveste.... :) va felicit.... acum daca vreti sa intelegeti ce inseamna plagiat si ce am vrut eu sa spun e bine daca nu, continuati sa o tineti pe a voastra... zbye :p
 

DeletedUser24244

Cei care au facut tribul pe lumea 13 sunt aceiasi care l-au facut si aici...
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Dragul nostru coleg william2 oricat mi-ar fi fost de antipatici la un moment dat Muhamad si trupa, ~B~B~ de pe 13 a fost unul din cele mai stabile si puternice triburi impotriva carora am jucat.
A plagia inseamna a copia o marca inregistrata, in acest caz, pe triburile, deoarece nu se inregistreaza niciun trib la OSIM, termenul de plagiat se foloseste pentru incercarile de a copia un trib ce a avut O MARE PERFORMANTA PE O ANUME LUME, SAU DE CE NU MAI MULTE...in acest anume punct vei fi de acord cu mine ca tribul TAU BB de pe 9 nu a avut nicio performanta, sau una ce paleste in fata L13. De aceea au sarit toti pe tine...

In conluzie, iti recomand sa creezi si tu un trib care sa semene a marca inregistrata si dupa aceea...cu incredere poti reveni aici sa te bati cu pumnul in piept. Pana atunci, nu esti deloc credibil.

Touche Pussy? Cat?
 
Sus