Triburi plagiate

DeletedUser30628

S-a dizolvat si au fugit fiecare unde au apucat :))))

mai andrei ma....da ia zi tu la mine :)) vazand ca erai si tu pe harta si eu in BB cand sa dizolvat....cata harta aveam noi si academia si cata aveati voi :))))))))) noi 2 triburi aveam mai mult de jumatate de harta(zona de sud) iar voi erati mi se pare 5 triburi pe cealalta jumatate de K....OUT,OUT-A,NBZ DMC si DMC academia :).....asa ca stai relax :p daca ramaneam cum trebuia si ramanea cine trebuia la carma,acum lumea 13 era inchisa de BB ;)
 

DeletedUser

mai andrei ma....da ia zi tu la mine :)) vazand ca erai si tu pe harta si eu in BB cand sa dizolvat....cata harta aveam noi si academia si cata aveati voi :))))))))) noi 2 triburi aveam mai mult de jumatate de harta(zona de sud) iar voi erati mi se pare 5 triburi pe cealalta jumatate de K....OUT,OUT-A,NBZ DMC si DMC academia :).....asa ca stai relax :p daca ramaneam cum trebuia si ramanea cine trebuia la carma,acum lumea 13 era inchisa de BB ;)


Mereu cand avem o discutie despre BB mereu puneti cuvantul daca.
Ati jucat bine, dar oricum nu faceati fata. Cel putin pe granita NBZ nu ati avut nici o sansa, ex cum v-am scos din k52, k61. Noi la un organizat luam 150 de sate voi la un organizat abia luati 20-30 de sate din care recuperam a2-a zi jumatate din ele.

Cand treaba a inceput sa "puta" v-ati separat in 2 triburi crezand ca veti reveni la normal cu ordinea si disciplina dar nu a mers. De ex, uitete acum pe L13 sa vei ce statistici are B~B -ul :D
 

DeletedUser

wow

Wow: Diablo, Burn... n-am mai auzit demult de numele astea (de pe l3 cred).
 

DeletedUser28580

Burn a fost pe lumea 7 si a condus lumea o buna bucata de timp :)
 

DeletedUser11365

sa nu exageram..erau vreo 3-4 care stiau in Burn-u de pe l7
 

DeletedUser

Primul burn a aparut pe l1 parca si apoi pe l3, l clasica si alte lumi, desigur fara avea vreo legatura unele cu altele, catrib au facut treaba buna pe l8 si pe l20 pe alte lumi nu stiu ce realizari au avut;)
 

DeletedUser

Mai daca tot sunt triburi plagiate . De ce nu faceti si cu triburi originale care nu mai au fost facute pe alte lumi :-s poate sunt si nautati care trebuie sa devine si ele la randu lor copiate pe lumile ce vor aparea :)
 

DeletedUser

Dragul nostru coleg william2 oricat mi-ar fi fost de antipatici la un moment dat Muhamad si trupa, ~B~B~ de pe 13 a fost unul din cele mai stabile si puternice triburi impotriva carora am jucat.
A plagia inseamna a copia o marca inregistrata, in acest caz, pe triburile, deoarece nu se inregistreaza niciun trib la OSIM, termenul de plagiat se foloseste pentru incercarile de a copia un trib ce a avut O MARE PERFORMANTA PE O ANUME LUME, SAU DE CE NU MAI MULTE...in acest anume punct vei fi de acord cu mine ca tribul TAU BB de pe 9 nu a avut nicio performanta, sau una ce paleste in fata L13. De aceea au sarit toti pe tine...

In conluzie, iti recomand sa creezi si tu un trib care sa semene a marca inregistrata si dupa aceea...cu incredere poti reveni aici sa te bati cu pumnul in piept. Pana atunci, nu esti deloc credibil.

Touche Pussy? Cat?

Eu daca imi fac un trib, am succes cu el pe o lume, ma plictisesc de acea lume, se deschide alta si vreau sa mut tribul acolo, iar altul fura numele inainte sa il ocup eu, oare imi place?

p.s.: Total anti plagiatura
 

DeletedUser

TRIBUL BB nu a fost plagiat, pe l9 se numea Bad Boy tribul lui william , prescurtarea o avea B*B a tinut cateva saptamani ...tribul dupa l13 se numea Bad Boy-s , prescurtarea :~B~B~ si a stat un an si ceva pe 1 pe lumea 13:) .care e problema ?
 

DeletedUser27408

C.K. a fost înfiinţat de către REGELE K. Dacă ai întrebări adresează-te REGELE K.
Textul acesta poate fi modificat de către diplomaţii tribului.


Am cerut invitatie. Astept inca.
 
Sus