Triburi plagiate

  • Autor subiect Gică Carabină
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser1061

Evident ca s-a bagat unul sa imi ia brandul Terror...

am schimbat eu r-ul dublu si l-am pus la coada. Acum sunt cu TERORR :)
 

DeletedUser

:)) E plin de triburi plagiate ...
De la Avaloane la Circusi ... toata gama :D
 

DeletedUser20561

Un trib devine brand cand ajunge undeva in top.
Burn,noobs,nbz,circ,skin,r.s,etc pot fi plagiate
Terror e doar un cuvant,mare lucru !.
Nu numele conteaza,ci faptee.Iar tu ai facut doar mass recruit.
 

DeletedUser39591

:)) E plin de triburi plagiate ...
De la Avaloane la Circusi ... toata gama :D

In Avalon sunt si eu...
Stai sa intreb daca au drepturi de autor...


Deci...
Am inteles ca cei care au creeat Avalon pe aceasta lume sunt de pe lumea 27...conducatorii de acolo n-au venit aici din motiv ca n-au timp...
Si mi-a mai zis unul din conducere ca au avut alianta pe L1 cu Avalon ;)
 
Ultima editare de un moderator:

Lord Catau

member
Scor reacție
1
ce treaba tare cu plagiatul asta. adica ca sa recunostinta cuiva pentru un nume de trib ar trebui sa imi sacrific 3-4 ani din viata sa stau pe triburi ca sa obtin un succes cu un anume trib..dupa care nimeni nu ar mai avea de comentat. paremi-sa ca voi asa ati inteles plagiatul
de fapt in realitate ca sa se considere plagiat ar trebui sa incalce drepturile de autor printre care si o inregistrare la osim. pe de alta parte ca sa nu jicnesc pe nimeni paremi-sa ca la topicul asta pe fiecare lume de aduna tot felul de oameni dubiosi care mazgalesc tot felul de prostii despre triburi plagiate
 

DeletedUser

:) Ca tare ar fi sa ne inregistram Triburile la OSIM cu cateva zile inaintea inceperii unei lumi anume.
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
cum sa nu..ca e moca sa inregistrezi un brand la osim:)
dar la cati bani se baga pe joc..nu m-ar mira sa se trezeasca un berbec sa faca treaba asta
 

DeletedUser1061

Ala care o luat Terrorul MEU l-o si desfiintat! Asa e cand nu sti sa folosesti notiunile :) Deci, mi-am luat inapoi brandul "meu"! Vad ca unii au si fost stresati pe chestia asta... :) Stiu, am "fanii" mei...
 

DeletedUser20561

Daca ai facut terror doar pe 27 si 28 te anunt ca nu esti primu.Au fost terror si terorr pe fiecare lume.Nu imi amintesc de vreun terror sa fi fost top 20 dupa peste o luna de joc,dar terror-uri au fost multe.

Oricum,cred ca e doar o coincidenta ca a facut si ala terror.Ca oricum tribul de pe 28 nu e nici top 50,deci nu cred ca ar fi "demn" de plagiat.Terror e doar un cuvant care suna bine si cred ca deasta l-a si ales ala.
 

DeletedUser1061

Dincolo de rautatile tale, pe care le ignor, iti spun ca TERROR l/am infiintat pe L27 si l-am dus dupa cateva luni pe locul 1, apoi cand m-am retras eu din joc (din motive strict personale) tribul s-a dezintegrat din cauza disputelor dintre cei de la conducere.

Pe L28 am facut iar TERROR si am inceput bine, dar a venit razboiul cu RO care ne-a dus jos pt ca cea mai mare parte a membrilor pe care i/am avut acolo au jucat strict egoist, pentru ei, fara sa colaboreze in echipa.

Aici am venit cu nucleul care ma urmeaza de pe L27 constant si te anunt ca nu am de gand sa ma las! :)

Altfel nu iti inteleg patima cu care reactionezi la toate postarile mele! Fii atent sa nu dezvolti vreo obsesie, ar fi nesanatos!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus