Triburi Plagiate

  • Autor subiect DeletedUser42057
  • Data de început

DeletedUser

E prematur sa spui acum despre un trib, oricare, ca este de viitor, cel mult poti spune ca are potential.
 

DeletedUser42965

Ma uit la ~CMR~ ... 5 triburi
CMR A B C D plus tribul "jmecher" . Le dau cota 1.20 ca in 2 saptamani 1-2 academii dispar
 

DeletedUser

Noxe ce mai zici batrane ai intrat pe lumea asta?

Am intrat aici... am fost faultat rau dincolo, dar e un subiect despre care nu vreau sa discut.
Am ratat startul cu vreo 10 zile, dar poate asta e pana la urma un lucru bun...

Vad ca esti pe partea cealalta a hartii si ca ai inceput in forta, prin urmare iti propun sa impartim harta. tu iei jumatatea de est si eu pe cea de vest :))
 

DeletedUser

Nu e rea ideea :D
Am renuntat si eu la lumea 30 prea multa mizerie acolo :(
 

DeletedUser

:D

salut

tu ne innobilezi direct de pe 30?? ( sau ne lasi sa luam un mic avans si vii peste noi? )
 

DeletedUser

Asta e visul lui ,sa ma inobileze e bine totusi ca a recunoscut :D

Nu stiam ca si pe tine te adora:D
 

DeletedUser

Pe mine pe L30 a pus ochii de la bun inceput. am fost la un clic de poazitia de prim sat cucerit de el. Pana la urma a avut fler, iar eu noroc. am ajuns sa jucam impreuna si ne-am inteles... rezonabil zic eu ( a se citi ca era loc si de mai bine - recunosc, vina mea )
 

DeletedUser

El e baiat bun in sinea lui,pamantul e rau ca il tine:D
Are toata aprecierea mea este f bun conducator,strateg,diplomat,ptr mine este cel mai bun:)
 

DeletedUser39475

Sa nu exageram! :) Te iau la cearta imediat pe skype. :D

@Noxe, au fost mai multi factori, care m-au impins sa nu mai vin peste tine. Te luam, dar aveam pierderi mari. Asa ca mai bine cu trupele alea am luat 10 sate si ne-am ales si colegi. :D

PS: Sa nu mai facem off topic ca sare Q cu lama pe noi.
On Topic:
Numele tribului: ScitimusRomanem
Prescurtare: S R
 

DeletedUser

Nu stiu jucatorii care formeaza tribul SR de aici, deci pentru mine nu e SR. asta doar daca nu cumva sunt vechii lupi deghizati in oi anonime

Oricum primul meu post ramane valabil: E prematur sa spui acum despre un trib, oricare, ca este de viitor, cel mult poti spune ca are potential.
 

DeletedUser42770

Tribul clasic s-a CLASIFICAT in Informatii Clasificate deasta nu mai apar :)) sunt sub acoperire deja !
 
Sus