Triburi promiţătoare

  • Autor subiect DeletedUser34356
  • Data de început

DeletedUser27882

pardon?tu vezi doar o parte a paharului,voi a-ti refuzat sa concediati refugiatii ,iar OFF ce sa mai zic de ei,ca le-am dat sprijin si i-am ajutat sa creasca ? asta cand nu aveam nici macar alianta cu ei?nu ma dau mare zmeu,doar ii readuceam aminte cum au dominat ei,recrutand din Find,am si specificat ca doar Spamm-ul a cazut..restul au fost recrutari...restul e can-can


Woc a recrutat din Fiind doar cativa jucatori (lica s-a dus in zion daca bine-ti amintesti, e venit la noi dupa ceva vreme fiindca n-ar fi rezistat)care meritau sa termine lumea si asta dupa 2 atacuri (nu organizate) de membrii de pe granita cu ei. Fiind a picat fiindca a avut cel mai slab conducator dintre cele 4 triburi din jurul Woc-ului. A fost ca la domino, dupa ei potopul. Practic ramane in urma faptul ca 4 triburi mari si late nu v-ati putut coordona sa daramati woc-ul nici macar dupa ce-au renuntat la joc jumatate din conducere. De abia incolo restul e can can.
 
Ultima editare de un moderator:

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Woc a recrutat din Fiind doar cativa jucatori (lica s-a dus in zion daca bine-ti amintesti, e venit la noi dupa ceva vreme fiindca n-ar fi rezistat)care meritau sa termine lumea si asta dupa 2 atacuri (nu organizate) de membrii de pe granita cu ei. Fiind a picat fiindca a avut cel mai slab conducator dintre cele 4 triburi din jurul Woc-ului. A fost ca la domino, dupa ei potopul. Practic ramane in urma faptul ca 4 triburi mari si late nu v-ati putut coordona sa daramati woc-ul nici macar dupa ce-au renuntat la joc jumatate din conducere. De abia incolo restul e can can.
dute tare ! de ce nu poti recunoaste ca a-ti stagnat cand v-ati lovit de noi si zion,nu comentez la adresa find,spamm..au fost cum au fost..ce tot imi aruncati mie pastile ca vai doamne nu am fost in stare 4 triburi bla bla,si ca din 2 organizate a-ti daramat spamm si find,cand a-ti avut organizate pe ganja si zion -a-ti dat-o in bara ===> recrutari de la ganja,ca altfel mai dura mult si bine pana inaintati voi ...nu ma intelege gresit,nu sunt invidios,bravo voua pana la urma,a-ti jucat cartile mai bine ca noi,dar nu vad de ce se insista cu "2 organizate si a picat spamm"
 

DeletedUser44200

Nu a vrut a-ți întoarce favorul. Iar apoi degeaba ați încercat să furați corabia. Așa că du-te și ia-ți și 2peul cu tine!

Am găsit acest text într-o carte cu Zeii Jocului. V-o recomand și vouă :D
 

DeletedUser27882

dute tare ! de ce nu poti recunoaste ca a-ti stagnat cand v-ati lovit de noi si zion,nu comentez la adresa find,spamm..au fost cum au fost..ce tot imi aruncati mie pastile ca vai doamne nu am fost in stare 4 triburi bla bla,si ca din 2 organizate a-ti daramat spamm si find,cand a-ti avut organizate pe ganja si zion -a-ti dat-o in bara ===> recrutari de la ganja,ca altfel mai dura mult si bine pana inaintati voi ...nu ma intelege gresit,nu sunt invidios,bravo voua pana la urma,a-ti jucat cartile mai bine ca noi,dar nu vad de ce se insista cu "2 organizate si a picat spamm"

Ma asteptam sa fii la un nivel decent de discutie, dar "ma duc tare" din acest moment daca n-am cu cine conversa. E impropriu spus ca s-a stagnat din moment ce nu ati fost macar atacati concret (cel putin ZION-ul deloc) fiindca am facut-o preponderent in 2 directii (ar fi fost chiar imposibil sa atacam pe toata granita). Cand am inceput sa atacam Zion-ul voi nu mai existati, apoi au cedat in cele din urma incepand cu amicul mariusbr (de altfel un jucator foarte bun). Cam asta e istoricul scurt si pe scurt al lumii 35, cea mai slaba lume pe care am jucat.
 

DeletedUser44398

Granita cu GANJA a stagnat pentru ambele tabere cateva luni bune.
Granita cu SPAM a fost in dezavantaj pentru WOC cateva luni bune
Granita cu FIIND! a fost in avantajul WOC-ului inca de la inceperea razboiului.
Granita cu ZION a intrat in avantajul ZION-ului incepand cu luna noiembrie, 2013 iar de atunci pe zi ce trece se pierdeau mai multe sate.
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Mai terminati cu lumea aia a voastra. Dc ati mai intrat pe 41? Nu vau laudat acolo destul? Lasati si pe altii sa se bucure pe lumea asta de viitoarele realizari.
 

DeletedUser43570

asta e topicul pt triburile promitatoare nu pt gtg vs on.de ce nu va faceti topicul vostru separat si va mutati discutiile acolo?

hai sa vorbim despre fiecare trib,despre ce are mai bun sau mai prost:
W.W
comedy
EG
=LI=
NewEra
MOFT

ce stiti despre ele?par promitatoare sau ies din discutie?
 

DeletedUser44200

:))) Comedy... Le-am luat doar eu 5 sate și n-am văzut vreo reacție serioasă de la ei. Decât niște atacuri de demolare cu câteva stricăciuni dar atât. Stau cu trupele în sate că n-au curaj să atace. Și desigur, și ei, mari înnobilatori de barbare. Bagă 4k trupe apărare pe un sat de 500 puncte și 2.5k pe un sat de 4000+. Pentru că din seria strategie și pentru că tactică.

NewEra... idem. Alaltăieri nici nu erau pe hartă și nici n-o să fie. Despre restul nu mă pronunț pentru că nu știu.
 

DeletedUser6681

Pune cineva un clasament pentru ca nu imi vad tribul in top 10!
PS: ... a pierdut :(((
 
Sus