Triburi promiţătoare

  • Autor subiect DeletedUser34356
  • Data de început

DeletedUser45557

:) GTG ăștia îmi aduc aminte de o frază din Vacanța Mare...

„Se terminase lumea 41 de câteva săptămâni și ei încă tot mai aveau academii de băgat la interne”

Sa inteleg ca ne vezi castigatori deja? Si fii atent nici bine nu am dat drumu la joc.. eu astept internele ca deaia suntem atat de multi si dupaia tragem concluzii
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Sa inteleg ca ne vezi castigatori deja? Si fii atent nici bine nu am dat drumu la joc.. eu astept internele ca deaia suntem atat de multi si dupaia tragem concluzii

Mai bine de atât nici nu se putea. Cât la sută nu e adevărat din ce ai scris? :))))
 

DeletedUser45855

Vezi că te-a chemat Bendeac să-i dai Like pe Facebook. Și-a pus o poză nouă cu el când doarme.

uite-te la el :)) caută mă dexu ăla că n-ai idee cum să-ți transpui gândurile. Astfel dai afară numai aberații (și e posibil să ai intenții bune..ar fi păcat să ne facem păreri greșite despre tine)

să mănânce Nutella cu dejtu', lângă calorifer. :))))))
Continuă tu, W. Că eu n-am haz.

tu nu vezi ce aberații scrie? :)) ..ce să continue.. el are impresia că face mișto, dar din punctul lui de vedere, gen, ăla care râde de gluma lui.

din punctul altora de vedere, spectatorii, se observă că n-are treabă cu zona.
 

DeletedUser45557

Mai bine de atât nici nu se putea. Cât la sută nu e adevărat din ce ai scris? :))))

Si atunci la ce mai e cearta asta? Noi interne voi luat de la nerv si de unde mai puteti. Cand dam unii de altii atunci mai stam de vorba. Pana acum statistica on vs gtg e in favoarea noastra. Nu vreau sa intru in treburile cu conturi suport ale lor pentru ca am mai spus.o si o repet, respect tribul on de la primul pana la ultimul membru, mai putin pe martzian. Asadar, de ce mai continuam discutia?
 

DeletedUser44027

Diplomatie:
memo14
corso3
CrowNStrike

Asta spune multe despre GTG!
Tipic romanesc!
Nu pot avea un reprezentat pentru "Diplomatie",au nevoie de 3.

Totusi clasamentul general spune tot,legat de tot ce doriti(Aparare,atac,sate cucerite,punctaj,trupe).

Si cum spuneam,vrem joc nu bataie de joc!(Putini ati inteles asta)
 

DeletedUser45855

Diplomatie:
memo14
corso3
CrowNStrike

Asta spune multe despre GTG!
Tipic romanesc!
Nu pot avea un reprezentat pentru "Diplomatie",au nevoie de 3.

Totusi clasamentul general spune tot,legat de tot ce doriti(Aparare,atac,sate cucerite,punctaj,trupe).

Si cum spuneam,vrem joc nu bataie de joc!(Putini ati inteles asta)

altă aberație.

dar te-ai gândit la asta.. că sunt așa multe cereri zilnic încât pentru a le putea refuza e nevoie de 3 diplomați ca să facem față?

altă musculiță, de unde apăruși? de nicăieri!
 

DeletedUser44200

uite-te la el :)) caută mă dexu ăla că n-ai idee cum să-ți transcrii gândurile.



tu nu vezi ce aberații scrie? :)) ..ce să continue.. el are impresia că face mișto dar din punctul lui de vedere, gen, ăla care râde de gluma lui.

din punctul altora de vedere, spectatorii, se observă că n-are treabă cu zona.

:) Nici voi nu aveți treabă cu zona voastră. Ba poate că mai multă treabă am eu. Râdea lumea de voi luna trecută când mutați locurile 1, 2, 3 din academii în tribul mare, doar, doar să mai stați pe locul 1 câteva ore. Erați penibili și atunci dar acum v-ați pomenit mari boieri pentru că aveți patru academii și nu aveți cu cine vă bate. Nu are rost să vă explic că n-aveți habar de zona voastră și că eventual o să fiți o mare albastră și crescători de barbari. Aceleași barbare

Tribul on rezistă fără probleme pentru că sunteți cum a zis Lăpușneanu... știi tu :) Sau nu...

Uite - astea sunt doar ultimele zile
FxzN9Fl.png
MrgTWTR.png
THPJM5m.png

Așa că lasă gura mare pentru că nu e nicio mare victorie să înnobilezi barbare :) Dar asta e. Trebuie să crească cineva și satele alea.

Și da, spectatori, boss. Dar ăsta e rolul nostru. Să fim spectatori la spectacolul ăsta în care triburile cu 4 academii și 400 de jucători ajung să creadă ele însele în talentul și îndemănarea lor. Spor :D Să nu urlați când or să contraatace și barbarele alea
 

DeletedUser44027

altă aberație.

dar te-ai gândit la asta.. că sunt așa multe cereri zilnic încât pentru a le putea refuza e nevoie de 3 diplomați ca să facem față?

altă musculiță, de unde apăruși? de nicăieri!

La cate academii aveti, cred si eu ca ii "refuzati"!

Esti amuzant!

Plus de alta, acolo scrie diplomatie.Nu recrutare!
 

DeletedUser45855

:) Nici voi nu aveți treabă cu zona voastră. Ba poate că mai multă treabă am eu. Râdea lumea de voi luna trecută când mutați locurile 1, 2, 3 din academii în tribul mare, doar, doar să mai stați pe locul 1 câteva ore. Erați penibili și atunci dar acum v-ați pomenit mari boieri pentru că aveți patru academii și nu aveți cu cine vă bate. Nu are rost să vă explic că n-aveți habar de zona voastră și că eventual o să fiți o mare albastră și crescători de barbari. Aceleași barbare

Tribul on rezistă fără probleme pentru că sunteți cum a zis Lăpușneanu... știi tu :) Sau nu...

Uite - astea sunt doar ultimele zile
FxzN9Fl.png
MrgTWTR.png
THPJM5m.png

Așa că lasă gura mare pentru că nu e nicio mare victorie să înnobilezi barbare :) Dar asta e. Trebuie să crească cineva și satele alea.

Și da, spectatori, boss. Dar ăsta e rolul nostru. Să fim spectatori la spectacolul ăsta în care triburile cu 4 academii și 400 de jucători ajung să creadă ele însele în talentul și îndemănarea lor. Spor :D Să nu urlați când or să contraatace și barbarele alea

se vede că nu ești de pe la începutul discuției, la fel cum i-am spus frumos lui marțianu îți spun și ție: e problema noastră cum jucăm, nu a adversarilor.

numai dacă vrei invitație în trib te interesează așa ceva și faci mofturi. nu te vrem, ești fără cuvintele la tine, nu de alta..
 

DeletedUser

asa,asa! plangi putin :) hai ba mane las-o asa,mereu sunteti cu gura mare ,ce a-ti castigat voi mai exact? fiind? si de la aia a-ti recrutat,lica iti spune ceva?si multi altii,de ce tot continui sa te faci de ras

Da iti aduc aminte ca ai avut diplomatie cu Aka si cu OFF si v-ati crezut mari smecheri si ne-ati crezut triburi de mana a 2-a si ati rupt diplomatia cu noi?
Ati pierdut pe propriul vostru orgoliu si nu mai dati vina pe aia ca s-au desfiintat. Nu ati fost in stare 4 triburi sa faceti un atac coordonat pe WOC.
Aka cu WOC au desfiintat SPAM-ul din vreo 3-4 organizate si voi organizate pauza.

E bine sa iti aduci aminte si data viitoare sa nu mai fii asa increzut cand vine vorba de diplomatie.
 

DeletedUser45855

La cate academii aveti, cred si eu ca ii "refuzati"!

Esti amuzant!

Plus de alta, acolo scrie diplomatie.Nu recrutare!

chiar trebuia să specific că era vorba de cereri pentru diplomație având în vedere că ai deschis subiectul despre diplomație..? prietene, dă-ți cu apă rece pe față.
 

DeletedUser44200

:)) Da... e problema voastră. De asta ține-o pentru tine și lasă-ne pe noi să râdem de voi în liniște. Nu simți nevoia să te aperi. Că orice ai zice, tot penibili sunteți cu „stilul” ăla de cică, „joc”
 

DeletedUser44200

Și boss, aia nu e strategie. E necesitate. Înnobilați barbare pentru că restul e fie albastru fie foarte albastru.
 

DeletedUser45855

:)) Da... e problema voastră. De asta ține-o pentru tine și lasă-ne pe noi să râdem de voi în liniște. Nu simți nevoia să te aperi. Că orice ai zice, tot penibili sunteți cu „stilul” ăla de cică, „joc”

păi tu și alții ca tine, vă legați de bunăstarea familiei GTG. frate, suntem mari, cei mai șmecheri și facem ce vrem pe hartă.

Când o să ne scoți de pe hartă ai dreptul să faci comentarii de om fără cuvinte la el, până atunci ne rezervăm dreptul s-avem pretenții de la cei ca tine.
 

DeletedUser44027

:))
Esti comic rau, sincer!

Va dati seama baieti(fete)?-Tribul GTG are nevoie de 3 diplomati pentru a refuza "zecile" de cereri de diplomatie!
Asta e un fel de "culmea triburilor"!
 

DeletedUser45557

:)) Da... e problema voastră. De asta ține-o pentru tine și lasă-ne pe noi să râdem de voi în liniște. Nu simți nevoia să te aperi. Că orice ai zice, tot penibili sunteți cu „stilul” ăla de cică, „joc”

Totusi nu a adus nimeni jigniri la adresa tribului ibidem si nu cred ca e cazul sa jugnesti tu gtg. Fiecare joaca cum stie, cum poate. Am dat de voi si pe ate lumi si voi nu pierdeati niciodata... "ori va plictiseata ori nu mai aveati timp" si aici nu ma refer la ibidem ci la jucatorii in general care sunt doar cu gura iar pe harta ii joci cum vrei
 

DeletedUser45855

:))
Esti comic rau, sincer!

Va dati seama baieti(fete)?-Tribul GTG are nevoie de 3 diplomati pentru a refuza "zecile" de cereri de diplomatie!
Asta e un fel de "culmea triburilor"!

felul cum ai spus asta nu include jucătorii din GTG ci pe cei care au treabă cu GTG, automat ai făcut fetițe pe toți băieții care-s împotriva noastră. Evident, nu ai vrut asta dar unde nu-i cap e vai de picioare.. Iese ce iese.

Și da, e nevoie de 5 diplomați, zilele următoare mai punem 2. suntem stresați deja de atâtea cereri.
 

DeletedUser44200

păi tu și alții ca tine, vă legați de bunăstarea familiei GTG. frate, suntem mari, cei mai șmecheri și facem ce vrem pe hartă.

Când o să ne scoți de pe hartă ai dreptul să faci comentarii de om fără cuvinte la el, până atunci ne rezervăm dreptul s-avem pretenții de la cei ca tine.

Eee... nu te flata singur. N-o să mai fiți voi pe hartă de mult deja când o să ajung eu pe acolo.
 
Sus