Triburi promiţătoare

  • Autor subiect DeletedUser34356
  • Data de început

quz0r

member
Scor reacție
144
[video=youtube;1TPn1-SJqVM]https://www.youtube.com/watch?v=1TPn1-SJqVM[/video]

Așa ai ajuns tu pe forumul ăsta, acum, printre noi. Hai noroc și la mai mare, eu mă retrag. :)
 

DeletedUser44200

până atunci dă-i cu praf de mers. apucă-te de memorat din dex, ca să ne dai maxima pe forum la momentul oportun. :*

:)) Boss... colțul ăla de hartă e al vostru. Și alea 3 academii și barbarele. Forumul nu. Așa că descarcă-ți frustrările sexuale altundeva. Și apoi dă-te și cu praf de purici.
 

DeletedUser45855

v-am atins coarda sensibilă.
asta se și dorea.
acum vrem să vorbim cu ON-u dacă mai e ceva de discutat aici, dacă nu, hai pe hartă.

Cu ibidem vorbim când o fi s-avem ocazia.
 

DeletedUser45855

:)) Boss... colțul ăla de hartă e al vostru. Și alea 3 academii și barbarele. Forumul nu. Așa că descarcă-ți frustrările sexuale altundeva. Și apoi dă-te și cu praf de purici.

waterloo, revino-ți : nu le ai. nu mai scrie dacă nu le ai. nu mă deranjezi cu nimic, am răbdare cât tot tribul tău, stau zi și noapte aici și-ți răspund la aberații ca un tătic , până te ajut să realizezi că nu dai bine.

N-o să treceți de on. Pe cuvânt de cercetaș. :)

om vedea, părerea ta nu contează în situația asta, fără supărare sergiule :) spor cu tribu, să-ți meargă bine!!
 

DeletedUser37982

babi, uiti un lucru, martzian a fost cel care te-a adus in trib, si tot lui ii datorezi sprijinul, primit de la tribul . ca s-a retras e alta treaba, pt ca indiferent de cat de sprijiniti ati fost n-ati fost in stare sa luati sate. probabil ca ar fi trebuit eu sa vin de la 30 de ore cu nobilii sa iau sate langa voi, asta a fost problema, nu a fost eficienta pe zona aia, si de aceea ati fost indepartati. in afara de vasilesfantul, si dacs, care e om de omenie, restul ati jucat destul de economicos, ceea ce ma face sa ma intreb, daca nu ati jucat pt tribul de unde ati plecat initial, adica gtg, iar daca nu ati facut treaba asta, oare sunteti spionii on in gtg?
 

DeletedUser46287

Nu as vra sa imi schimb parerea despre tine. Ar fi bine sa te concentrezi asupra lucrurilor tale si sa iti vezi de treaba in zona voastra. Nicidecum sa critici gtg sau sa lingusesti nbz si nerv. Nimeni nu s.a crezut superior, asta trebuie sa intelegi tu. Probabil esti prost informat si din acest motiv o tii pe a ta.

nu lauda pe nimeni . sau iti pare rau ca nimini nu spune nimic de bine de gtg?
 

DeletedUser45557

babi, uiti un lucru, martzian a fost cel care te-a adus in trib, si tot lui ii datorezi sprijinul, primit de la tribul . ca s-a retras e alta treaba, pt ca indiferent de cat de sprijiniti ati fost n-ati fost in stare sa luati sate. probabil ca ar fi trebuit eu sa vin de la 30 de ore cu nobilii sa iau sate langa voi, asta a fost problema, nu a fost eficienta pe zona aia, si de aceea ati fost indepartati. in afara de vasilesfantul, si dacs, care e om de omenie, restul ati jucat destul de economicos, ceea ce ma face sa ma intreb, daca nu ati jucat pt tribul de unde ati plecat initial, adica gtg, iar daca nu ati facut treaba asta, oare sunteti spionii on in gtg?

Aressexistai un sambure de adevar in ceea ce spui tu, dar si gresesti f mult. Asa cum se ceruse, toate resursele erau distribuite catre vasile pt nobil. Atacul meu a fost rupt pe backtimeurile facute. Sprijin din trib am cerut numai pentru un singur jucator, nicidecum cum a spus el. Daca tu afirmi aceste lucruri, de ce nu te intrebi de ce primesc mesaje din on cum ca jucatorii sunt dezgustati de ceea ce a facut martian?
Eu am plecat din gtg la inceput datorita unor certuri interpretate gresit de co-playerul tau de pe 38. Eram dedicat celor din on pana am fost concediat. Nu era nicio problema daca se vorbea frumos si cred ca nu e cazul sa pun aici mesaje cu felul in care se comporta martzian.
referitor la nobil, eu nici acum nu am scos dar probabil ati vazut ce s.a intamplat cu contul ala suport al vostru de l.ati adus in mijlocul tribului. Asadar cum am mai spus.o, nu am dat drumu inca la joc, dar in curand o voi face.
 

DeletedUser45557

nu lauda pe nimeni . sau iti pare rau ca nimini nu spune nimic de bine de gtg?

Eu asta am inteles din ce a spus el. Cum ca singurele triburi care au dovedit sunt nerv si nbz. Foarte bine ma bucur pt ei si le urez succes cum va urez si voua. Am spus.o si o repet, ibidem dupa parerea mea favoroti la castigarea lumii, dar asta nu ma va opri sa fac tot ce pot sa imi duc tribul cat mai. Pe mn nu ma intereseaza ce si cum se vorbeste nici de gtg nici de ibidem nici de nimeni. Eu vreau doar sa joc atat.
 

DeletedUser45855

like ultima postare :) în principiu zic la fel chiar dacă am răspuns ironic la multe postări :)) a fost o plăcere pentru mine să țin piept la băieți.. chiar dacă mulți au spus numa penibile.


s-aveți parte de acțiune toți (triburi), asta vă doresc eu, din partea GTG.
 

DeletedUser37982

de ce oare babi nimeni din on nu vine si se plange de cum se comporta martzian? ne-o ameninta cu arma la tampla cat scriem pe extern?
zi-mi un sat luat de voi din gtg, cat ati fost la noi, si ati fost sprijiniti de noi si eu in secunda urmatoare promit solemn, ca ati dau satele mele, si dacs stie despre ce vorbesc, pe unde am jucat am preferat sa dau satele colegilor decat sa-mi incalc cuvantul dat.
iti spune oare asta ceva?
 

DeletedUser

Da. Au fost lenți din cauza ca toate reaursele se duceau pe un singur jucator. Resurse, pp, tot. Si încercase sa ia sat in mijlocul nostru, pentru destabilizare. Așteptăm urmatoarea tentativa.
 

DeletedUser37982

oare babi de ce in loc sa luati sate, ati fost nevoiti sa dati back-time? probabil ca activitatea voastra pe joc nu v-a permis sa va dezvoltati in asa fel incat sa dominati zona. sunt eu de vina pt asta, sau martzian, sau tribul on?
ca sa nu zic mai multe, esti un jucator bun, care vrea multe, dar din pacate nu-si permite, este treaba ta de ce, dar nu ne baga pe noi in noroi pt strategia/ jocul tau
in ceea ce priveste gtg on, on trai si on vedea, ce se va intampla
 

DeletedUser45557

de ce oare babi nimeni din on nu vine si se plange de cum se comporta martzian? ne-o ameninta cu arma la tampla cat scriem pe extern?
zi-mi un sat luat de voi din gtg, cat ati fost la noi, si ati fost sprijiniti de noi si eu in secunda urmatoare promit solemn, ca ati dau satele mele, si dacs stie despre ce vorbesc, pe unde am jucat am preferat sa dau satele colegilor decat sa-mi incalc cuvantul dat.
iti spune oare asta ceva?

Cum sa iau sat din gtg cand toti trageam pentru vasilesfintu sa faca trenul de nobili. Si daca te uiti atent nici acum nu am luat vreun sat. Nu se plange nimeni, asa crezi tu, dar va respect prea mult sa postez mesaje. Mai ales persoana respectiva si nu e cazul.
Cat despre sustinere iar iti spun ca gresesti. Iti arat trupele mele trimise ca sprijin pe care le aveam fara ca on sa ma fi ajutat.
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Da iti aduc aminte ca ai avut diplomatie cu Aka si cu OFF si v-ati crezut mari smecheri si ne-ati crezut triburi de mana a 2-a si ati rupt diplomatia cu noi?
Ati pierdut pe propriul vostru orgoliu si nu mai dati vina pe aia ca s-au desfiintat. Nu ati fost in stare 4 triburi sa faceti un atac coordonat pe WOC.
Aka cu WOC au desfiintat SPAM-ul din vreo 3-4 organizate si voi organizate pauza.

E bine sa iti aduci aminte si data viitoare sa nu mai fii asa increzut cand vine vorba de diplomatie.

pardon?tu vezi doar o parte a paharului,voi a-ti refuzat sa concediati refugiatii ,iar OFF ce sa mai zic de ei,ca le-am dat sprijin si i-am ajutat sa creasca ? asta cand nu aveam nici macar alianta cu ei?nu ma dau mare zmeu,doar ii readuceam aminte cum au dominat ei,recrutand din Find,am si specificat ca doar Spamm-ul a cazut..restul au fost recrutari...restul e can-can
 

DeletedUser45557

oare babi de ce in loc sa luati sate, ati fost nevoiti sa dati back-time? probabil ca activitatea voastra pe joc nu v-a permis sa va dezvoltati in asa fel incat sa dominati zona. sunt eu de vina pt asta, sau martzian, sau tribul on?
ca sa nu zic mai multe, esti un jucator bun, care vrea multe, dar din pacate nu-si permite, este treaba ta de ce, dar nu ne baga pe noi in noroi pt strategia/ jocul tau
in ceea ce priveste gtg on, on trai si on vedea, ce se va intampla

Am fost nevoit sa dau backtime pentru ca iti citez din spusele lui martzian.."ai un glonte"
Si te rog frumos sa citesti toate posturile mele si o sa vezi ca nu am jugnit absolut deloc tribul on ci am ** numai de martzian, atata tot, iar daca tu consideri ca am jignit cu ceva tribul on sau oricare alt trib eu imi cer scuze public fata de voi.
tot ce am de impartit este cu martzian care ne.a tratat josnic si nu v.am bagat in aceiasi oala cu el.
 

DeletedUser45855

pardon?tu vezi doar o parte a paharului,voi a-ti refuzat sa concediati refugiatii ,iar OFF ce sa mai zic de ei,ca le-am dat sprijin si i-am ajutat sa creasca ? asta cand nu aveam nici macar alianta cu ei?nu ma dau mare zmeu,doar ii readuceam aminte cum au dominat ei,recrutand din Find,am si specificat ca doar Spamm-ul a cazut..restul au fost recrutari...restul e can-can

nu trebuie să le-arăți că-s oameni fără caracter, oricum or să nege, e în natura lor să facă asta.
 
Sus