triburi suspecte de conturi multiple

  • Autor subiect adi ardelean
  • Data de început

DeletedUser

deschid aceasta tema cu rugamintea ca aici sa postam jucatorii sau triburile care par suspecte de multicont, adica aceeasi marie cu alta palarie.

mentionez ca nu vreau sa jignesc pe nimeni si imi cer scuze anticipat tuturor jucatorilor si triburilor nevinovate (exista si coincidente), dar am initiat acest post pentru ca nu e corect ca unii sa respecte regulile, iar altii sa isi manifeste complexele de inferioritate din viata reala si sa dovedeasca ce tari sunt ei prin eludarea regulilor intr-un joc.

incep eu cu primul trib care mi se pare suspect, anume tribul cu porecla qqqq prescurtare aaa va rog sa va uitati cu atentie la membrii acestui trib:


L333U
iulian03
iulian02
iulian09
iulian08
iulian06
iulian07
iulian05
iulian04
iulian01

mentionez ca din studiile mele medii in domeniul religiei ortodoxe nu am auzit inca de secta iulianitilor sau asa ceva, deci cam iese din calcul ipoteza ca sunt membrii unei congregatii crestine de batausi ai domnului.
poate ma insel, dar am impresia ca cineva de acolo de sus din trib, foloseste celelalte conturi ca un fel de aprozare pentru ca pe lumea 2 nu ai voie sa trimiti resurse inafara tribului.
 

DeletedUser19

Plangeri impotriva celorlalti
Pentru a depune o plangere impotriva altui jucator va rugam sa folositi sistemul de suport. Nu deschideti topicuri pentru a reclama alti jucatori.
 

DeletedUser

ok, no problem, cred totusi ca aceasta tema este utila jucatorilor noi, cu in singur cont, ca sa ia exemplu si sa invete cum se depisteaza si reclama jucatorii trisori.
 
Sus