Triburi tari de pe alte lumi care se vor veni si pe l6

  • Autor subiect DeletedUser5596
  • Data de început

DeletedUser5596

as vrea sa stiu ce triburi cunoscute de pe alte lumi vor poposi si pe aici?
 

DeletedUser5596

foarte tare si poate vin impreunacu KOH sa faca iara suprema alianta:D
 

DeletedUser

oameni buni.. inafara de conduceri shi nici alea 100%, triburile sunt formate din altzi jucatori! depinde de asezarea fiecaruia!
asha am incercat eu..sa mut fostul N.W.O. de pe L3 pe L5.. dar nu a ieshit mai nimik pentru ca oamenii au fost raspanditzi de 4 continente!

nici o lume nu seamana cu alta!
 

DeletedUser

as vrea sa stiu ce triburi cunoscute de pe alte lumi vor poposi si pe aici?

sfat:nu va mai luati dupa numele triburilor...uitativa la membrii de acolo pt ca fiecare trib are cateva persoane care l-au facut cunoscut ,nu simplu nume ci membrii i-au adus "celebritatea"...
vorbe in vant pt ca naivii exista si vor exista ....asa e mister danimax?:)
 

DeletedUser4932

parerea mea k nu triburile sunt tari ci doar playeri din ele
asa k nu conteaza ce nume au dak sunt acolo jucatori buni
 

DeletedUser4932

Din fericire.
Poate pe la L17 o sa avem si noi o Lume calumea.

poate va fi o lume fara comanda de sprijin si fara triburi :))
atunci da lupta, atunci da joc atunci se va vedea cn e mai bun
multi devin buni pe spatele tribului.
 

DeletedUser2368

oameni buni.. inafara de conduceri shi nici alea 100%, triburile sunt formate din altzi jucatori! depinde de asezarea fiecaruia!
asha am incercat eu..sa mut fostul N.W.O. de pe L3 pe L5.. dar nu a ieshit mai nimik pentru ca oamenii au fost raspanditzi de 4 continente!

nici o lume nu seamana cu alta!
Pey nenica ! Se alege o ora si o directie ! CUm a fost MaSoN pe 4 care era un lung sir pe toata acea zona :D nu exista om singur :D
Din fericire.
Poate pe la L17 o sa avem si noi o Lume calumea.
Poate daca iese petitia si se tine cont de ia o sa fie doar L7 nu L17 :D
 

DeletedUser

Ce lume e 17?Cu arcasi sau fara?Ca nu am jucat pe asta pe .net. Cat despre membrii,pai pe W19 sunt doar 40 :p
 

DeletedUser9085

L19 e lume foarte pro.

l17 e cam normala. Arcasi, monezi de aur la nobili, dar nu exista bonus de noapte pe lumi .net ca sunt internationale.
 

DeletedUser

L19 e lume foarte pro.
Asta asa e...nu sunt obijnuit deloc cu tipul asta de lumi si mi-am luat-o serios :p
Pe W20 sunt 100 de membrii,oricum 300 e bine fata de nelimitat :p.
Pari foarte serios in cea ce priveste jocul,cred ca o sa te "spionez" sa vad ce faci in timp :))Asta daca iti convine lumea
 

DeletedUser9085

Nu, 100-200max. 300 si mai mult apar probleme pentru ca efectiv triburile cu 300 de membri incearca la inceput sa invite pe toti dintrun anumit continent sau 2 continente si incetinesc drastic cresterea membrilor sai.

Un trib nu trebuie sa aiba mai mult de 30 de membri BUNI intrun continent. Restul e mai bine sa fie saturi abandonate.
 
Sus