Triburi??

  • Autor subiect DeletedUser22923
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser22923

Ce Nume de triburi isi vor face aparitea pe Noua lume clasica ?
 

DeletedUser

Cate strategii.. cate secrete!! Am si eu un momet de relax la birou si parca as indrazni sa ma mai avant pe-o noua lume, insa nu dau de nimeni cunoscut sa para interesat de lumea clasica. Toti veteranii mei s-au cubarit pe 26 si am ramas singura gasca cu ochi`n soare :))
Astept cu drag sa vad ce lume se anunta, sa ma bag si eu in seama cu japca
 

DeletedUser

aranjamentele se fac pe skype, mess si telefon...iti spun eu, nu pe forum :) cunoscatorii stiu :D
 

DeletedUser

o sa intru eu impreuna cu niste prieteni de pe 26 si de pe .net (unde am jucat eu pana de curand). :D numele tribului nu il dau ca mi-l furati ca eu nu intru in prima zi :D
 

DeletedUser

aranjamentele se fac pe skype, mess si telefon...iti spun eu, nu pe forum cunoscatorii stiu

Intr-adevar, dar eu iesind ceva vreme din circuit, acuma ma simt singur pe lume. Nici parola la skype n-o mai stiu. Illidan s-a facut disparut, Sebica probabil e beat pe undeva, Herifle probabil e cu Sebica :)) adica nu dau nici d`astia de care stiam ca joaca la fiecare inceput de lume.
 

DeletedUser

vladute de data asta joci serios ?
sau nu depasesti 3000 puncte ?

sa vad cum ma pozitionezarea cu tribul. Ori pe asta ori pe viitoarea o sa joc serios, cum n-am jucat niciodata pe .ro :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser35749

Intr-adevar, dar eu iesind ceva vreme din circuit, acuma ma simt singur pe lume. Nici parola la skype n-o mai stiu. Illidan s-a facut disparut, Sebica probabil e beat pe undeva, Herifle probabil e cu Sebica :)) adica nu dau nici d`astia de care stiam ca joaca la fiecare inceput de lume.

Illidan nu mai joaca din vara, sebica nu stiu, si heri nici el nu mai joaca din cate stiu.
 

DeletedUser

Illidan nu mai joaca din vara, sebica nu stiu, si heri nici el nu mai joaca din cate stiu.

Eu m`am lasat inaintea lor.. a fost un trend asta vara dar vine iarna si nu mai iese nici dracu din casa dupa ce vine de la munca pe canceru bobotezei :)
 

DeletedUser

S-a dus varsta la care frigul si umezeala nu se faceau simtite pe pielea tanara..
Acuma tanjesc dupa vinuri fierte, paturi pufoase si filme vechi da bune.
 

DeletedUser38860

=))). Ce aiurea a sunat :) . Rectific : Vlade in ce parte a hartii intrii? :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus