Triburi

  • Autor subiect DeletedUser42855
  • Data de început

DeletedUser45118

Greseala va apartine.

Nu inteleg dc va tot plangeti .
Intradevar, setarile si care a venit cu ideea asta ...este extrem de tampita SI mai tampit, este faptul ca noi am votat asta :)).

Deci care este conlcuzia ?! "In romania nu ai sa vezi reguli/legi date cum trebui, date total anapoda. Nu degeaba se spune ca romanul lucreaza cu picioarele, nu cu ...capul :)"
Nu dati vina pe admini, admini au impus regulile pe care voi le-ati votat.
 

DeletedUser45118

Astia sunt romanii ce sa mai :))...de la PRESEDINTE pana la un "sugar" :))
 

DeletedUser

Eu zic ca sunt interesante astfel de "reguli" fac jocul putin mai interesant, se mai "sparge" rutina zilnica a unora.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Rau cand schimba ceva rau cand nu schimba . Va multumeste ceva vreodata ?
 

DeletedUser523

da-ti mai incolo de n00bi !! nu va bateti capul cu toti nestiutorii
 

DeletedUser

Eu n-am stiut de setarea asta prea mareata, joc in general pe .net, am dat join si mi-am vazut de treaba, dar din cauza ca sunt asa destept mi-am facut un trib sa scap de misiunile alea de la inceput, ca sunt stresante...si nu imi place sa intru in triburi aiurea la inceputul lumii si apoi sa tot schimb tribul, asa ca am facut unul pentru misiuni si cand am dat sa ies...BANG! Headshot. Am prins o zona buna, oameni de treaba, am rezistat cat am putut, dar fara trib nu reuseam sa refac tot ce pierdeam. Acum stau pe tusa pana pe 11 martie, chiar si cu inceput nou n-ai multe de facut fara trib, tot se trezesc 2-3 de un gangbang :)

Era frumos daca puteai sa iesi din trib macar pentru niste puncte premium sau ceva, ca pun pariu ca nu am fost singurul prost care a facut asa, iar daca am fost singurul merit aplauze.
 

DeletedUser41597

Nu esti singurul , am facut la fel si eu cu niste prieteni . E ok setarea , dar daca esti neatent ca noi trebuie sa astepti :D
 

DeletedUser12196

domnul meu, ce-ai avut cu gicutu de l-ai tras in teapa?
uite-l cum plange...=))
serios acum.chiar nu va distrati deloc?schimbarile acestea aduc noi provocari.
 
Sus