Triburile 8.16 -discuții

DeletedUser

si la mine apare la fel cand alegi destinatarii de acolo , initial trimisesm catre un singur player si de aia imi afisa ok
pe opera :

2j0f1ja.jpg
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Este un bug cunoscut pe toate pietele ( serverele internationale ). Este anuntat si se va remedia cat de curand posibil.
 

DeletedUser

si mai este un bug , nustiu daca ati observat , cateodata merge sa vezi Atacurile + Sprijinul acolo sus in coltu din dreapta , chiar daca nu ai Cont premiu , daca dai click te baga la Privire generala . si asta fara cont premiu si doar cateodata .. nustiu cum sa explic exact dar cred ca intelegeti ..
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
91
Adica random, pe conturi fara cont premium, apare numarul de comenzi de atac/sprijin pe care le primesti.
O sa testam sa vedem ce si cum.



PS: am mai facut diverse modificari pentru a remedia mici probleme in css-urile prezentate ieri (am micsorat imaginile, am mai corectat pe la afisarea facilitatilor premium etc). Daca mai sunt buguri pe undeva, sa ma anuntati va rog (specificati lumea de joc si cum/unde se manifesta eroarea) ca sa mai remediez din ele.
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
91
ia vezi acum. da-i un refresh, eventual si un logout/login
 

DeletedUser

super , se vede mult mai bine :) + ca ai ingrosat si literele unde se da comanda de constructie :p

msik mult

1z37zv6.jpg


cu ocazia asta s-a rezolvat si problema cu modul de afisare al butonului de stergere de pe forumurile interne , x-ul era suprapus peste 'sterge textele' dar acum afiseaza corect .
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
91
nu ai pt ce :)


am modificat cate ceva prin fiecare css, daca le folositi, mai dati un refresh ca sa se si actualizeze informatiile (in principiu am micsorat imaginile de la recrutari/cladiri si fierarie) si am actualizat pachetul grafic cu imaginile de la diverse cladiri (gen biserica) ce lipseau

PS: nu uitati sa puneti la pachet grafic si calea catre pachet
 
Ultima editare:

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
91
Comenzi de sprijin, sincer, nu am vazut sa apara, cele de atac insa, da, apar si nu random ci mereu. Apareau si inainte doar ca nu puteai/poti da click pe numarul lor ca pe conturile cu cont premium.
 

DeletedUser

sincer spun , de 2 sau 3 ori ieri sa intamplat asta .. si mergea sa dau click , ma baga la Privire Generala . daca mai apare fac un SS.
 

DeletedUser42487

Banuiesc ca nu postez unde trebuie....
Scuze...


Apare un bug si la mine si la sitteri la recrutare:
Peste tot aceeasi problema, banueisc ca circuitul s-a dus naibii si in atatea ore nu s-a recrutat nimic...

0 Cavalerie uşoară 4:41:51 scadent astăzi la ora 03:22:59
 

DeletedUser2154

Raka inafara de butoanele alea care sunt prea tipatoare restul este Ok!
 
Sus