Triburile 8.26.1

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

carmi

Community Manager
Membru personal
Scor reacție
104
Versiunea 8.26.1

Dragi jucători,

Următorul update va fi unul cu puţine modificări, majoritatea constând în îmbunătăţiri aduse versiunii 8.26. Va fi implementat Marţi, 9 Septembrie în intervalul orar 12:00 - 14:00. Ca de obicei, lumile de joc vor avea o întrerupere de câteva minute.

Vă rugăm să ne împărtăşiţi opiniile voastre în cadrul thread-ului de discuţii.

Îmbunătăţiri la nivelul grupurilor dinamice de sate

- Filtrele pentru atacurile primite nu vor mai ţine cont şi de cele ignorate
- Am adăugat un filtru pentru steaguri
- Grupurile dinamice de sate vor fi disponibile în vederea selectării acestora din pagina aferentă grupurilor manuale cu scopul optimizării administrării acestora

Alte schimbări

- Schimbări minore la nivel de interfaţă grafică
- Rezolvarea unor buguri

Notificare specială pentru utilizatorii versiunii 12.x a browserului Opera

Jucătorii ce folosesc Opera 12 au întâmpinat recent probleme în ceea ce priveşte timpul de încărcare a paginilor în diferite situaţii. Am identificat faptul că Opera 12 nu suportă tehnologiile de care avem nevoie pentru a asigura câteva din facilităţile recent introduse la nivel de joc. Prin urmare, nu vom putea oferi aceste facilităţi în Opera 12 pentru a asigura o experienţă de joc cât mai bună. Acestea se vor adăuga unei liste lungi de facilităţi în cazul cărora Opera 12 nu oferă suport, majoritatea problemelor fiind cauzate de faptul că este o versiune foarte veche. Am adăugat o notificare la nivel de joc prin care vă informăm ce facilităţi au fost dezactivate în cazul acestei versiuni de browser.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus