Triburile 8.31

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

carmi

Community Manager
Membru personal
Scor reacție
103
Update la versiunea 8.31

Dragi jucători,

Noul update va fi implementat Marţi, 13 Ianuarie, între orele 12:00 şi 14:00.
Pentru a continua trendul referitorul la implementarea unor modalitati noi de căutare la nivel de joc, am adăugat o astfel de opţiune şi la nivelul hărţii. Printre alte schimbări se numără faptul că pictogramele asociate comenzilor şi prezente la nivel de hartă se vor actualiza în timp real şi vor apărea totodata şi în pop-up-urile specifice hărţii (pentru utilizatorii cu un cont premium activ).
Ca de obicei, lumile vor avea o întrerupere de câteva minute pe parcursul implementării acestui update.
Vă rugăm să ne împărtăşiţi opinia dvs în cadrul thread-ului de discuţii.


Opţiuni de căutare la nivel de hartă


Cu acest update, veţi putea căuta un anumit jucător sau sat la nivel de hartă.
Opţiunea este localizată dedesubtul mini-hărţii.



8.31mapsearch.PNG


8.31mapname.PNG

Îmbunătăţiri la nivelul comenzilor


Pictogramele specifice comenzilor lansate pe diferite sate se vor actualiza în timp real.
La nivelul pop-up-urilor vor fi afişate şi comenzile lansate, precum în imaginea de mai jos. Ambele facilităţi necesită un cont premium activ.


8.31commandpopup.PNG


Alte schimbări

  • Veţi putea partaja comenzile dvs cu orice jucător aflat în lista dvs de prieteni!
  • Nu veţi mai ieşi în pierdere dacă întrerupeţi comanda de recrutare a paladinului. Resursele vor fi returnate în proportie de 100%.
  • Am înlăturat opţiunea de selectare a direcţiei de început atunci când intraţi pe o lume nouă şi am adăugat-o sub forma unui obiect ingame. Va funcţiona în acelaşi mod ca şi opţiunea de selectare a direcţiei şi va expira la scurt timp după intrarea pe lume. Perioada de timp până la expirarea acestui obiect va fi determinată de viteza serverului.
  • O realizare ce poate fi obţinută prin dăruirea de diferite obiecte ingame a fost adăugata.
  • O notificare cu privire la necesitatea de a avea adeziunea satului la 100% pentru a avea posibilitatea de a demola clădiri a fost adăugata la nivelul clădirii principale.
  • Rezolvări minore de buguri şi probleme ale interfeţei grafice.
  • Am implementat posibilitatea de a vizualiza toate realizările zilnice obţinute anterior prin selectarea opţiunii "arată-le pe toate". Informaţiile cu privire la următorul clasat după dvs vor fi disponibile doar pentru realizările câştigate după implementarea acestei versiuni.

    8.31dailyachievement1.PNG
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus