Triburile 8.32 - discuții

DeletedUser44200

Lipsa chatului era unul din lucrurile care-mi plăceau la jocul ăsta...
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
91
Il vei putea dezactiva fara probleme si nu ii vei simti prezenta :)
 

DeletedUser32874

Chiar interesante noile functii, ultimele 2 update-uri chiar au fost reusite. Si chatul e bun pentru acei jucatori care nu au skype.
 

DeletedUser45838

Ar fi ok sa implementeze si un chat pentru trib, cum este la TW2
 

DeletedUser46735

Dupa cum am trimis tiket adminilor in legatura cu chatul va spun si aici propunerea mea! Daca se poate sa fie si o optiune de invizibil incat poti sa stai pe chat dar sa nu apara ca esti online. Va fac aceasta propunere deoarece unele triburi au spioni in triburile adverse de exemplu SH (Second Hand) L42
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser46735

Pe langa ideea asta cu optiunea invizibil ar fi ok daca se pot face si unele conferinte, unii nu stiu ce e ala skype , nu stiu sa il foloseasca etc..
 

DeletedUser45838

Asa e, adminii sigur stiu ca SH au spioni in alte triburi.
E singurul trib de pe toate lumile de joc care are spioni. Doamne, mare e gradina ta...
 

DeletedUser46735

Cred ca ti-ai incurcat numele puisor! Ti se spunea mai bine God Ball, ai tendinte de a gandi ca o minge nu de alta!
Vezi ca deviezi de la subiect asa ca nu mai incurca oamenii degeaba, gaseste alta tema unde sa postezi daca suferi de bagare de seama!
 

DeletedUser45838

Cred ca ti-ai incurcat numele puisor! Ti se spunea mai bine God Ball, ai tendinte de a gandi ca o minge nu de alta!
Vezi ca deviezi de la subiect asa ca nu mai incurca oamenii degeaba, gaseste alta tema unde sa postezi daca suferi de bagare de seama!

Ai 3 posturi si primul tau post e o suferinta la adresa SH-ului. Deci nu-mi spune mie de bagat in seama si suferit, pentru ca esti lemn.
Poate ai 15 anisori si nu ai vazut Stargate, sa vezi de unde-mi vine nick-ul asa ca ciocul mic.
 

DeletedUser

Ai 3 posturi si primul tau post e o suferinta la adresa SH-ului. Deci nu-mi spune mie de bagat in seama si suferit, pentru ca esti lemn.
Poate ai 15 anisori si nu ai vazut Stargate, sa vezi de unde-mi vine nick-ul asa ca ciocul mic.

esti mortal.....

asta are nume celebru din filme.... nu il luati la misto ca cine stie ce face....!!!
poate isi gaseste alt personaj de desene animate...:)))
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
91
Reveniti la subiect, va rog.

Pe acest topic puteti sa ne spuneti ce parere aveti despre facilitatile implementate, ce anume v-ati dori sa se mai implementeze/modifice, ne puteti adresa intrebari cu privire la acestea etc. Certurile/intepaturile de natura celor de mai sus dintre voi nu isi au locul aici.
 
Ultima editare:
Sus