Triburile 8.49.1

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

carmi

Community Manager
Membru personal
Scor reacție
103
Versiunea 8.49.1

Dragi jucători,

Noul update la versiunea 8.49.1 va fi implementat Marți, 19 Iulie, în intervalul 12:00 - 14:00.
Acesta include activarea chat-ului la nivel de trib dar și câteva îmbunătățiri la nivelul noului sistem de paladini.

Ca de obicei, lumile vor avea o întrerupere de câteva minute pe parcursul implementării acestui update.

Vă rugăm să ne împărtăşiţi opinia dvs cu privire la aceste schimbări în cadrul thread-ului de discuţii.

Schimbări

Chat la nivel de trib

Am extins chat-ul actual implementând posibilitatea de a avea un grup de chat la nivel de trib. Veți putea comunica în timp real cu toți colegii de trib mult mai ușor. De asemenea, pentru a putea diferenția mai ușor jucătorii din trib, am introdus recent un nou set de avatare pe care jucătorii fără premium le pot folosi din meniul de setări.

Șanse ridicate de a obține cărți de nivelul 1 pentru un nivel scăzut al paladinului

Pentru a ne asigura că paladinii aflați la nivelul 1 sau 2 nu vor găsi carți ce nu pot fi utilizate pentru upgrade, am crescut șansele de a găsi cărți aferente nivelului curent pentru a putea învăța o nouă abilitate mai repede.
 
Ultima editare:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus