Triburile in Moldova

  • Autor subiect DeletedUser40029
  • Data de început

DeletedUser40029

Cum credeti se poate de deschide si un site triburile in Republica Moldova?Parerea mea este ca ar avea succes!
 

DeletedUser

nu cred ca ai facut propunerea unde trebuia , poate carmi sa aiba un cuvant de spus in asta dar inno va decide daca va intra si in moldova sau nu
 

DeletedUser40029

vezi ca leam scris si miau cerut si parerea celorlalti despre acest topic!
 

DeletedUser17342

sunt multi moldoveni pe triburi. dar de ce sa se mai deschida pe moldova daca e .ro? limba e aceeasi, tot aia e
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Nu ma intereseaza daca se va deschide sau nu server in Moldova, insa noi, jucatorii de pe .ro avem o singura conditie : sa lasati moldovencele sa joace in continuare la noi :rolleyes::rolleyes::eek:
 

DeletedUser

vezi ca leam scris si miau cerut si parerea celorlalti despre acest topic!

daca te-au trimis sa ne ceri noua parerea inseamna ca te-au trimis elegant la plimbare iar tu n-ai avut altceva mai bun decat sa te iei dupa ei . deschiderea unor servere intr-o tara tine doar de ratiuni economice nu de vointa userilor de pe alte servere . crezi ca a fost cineva intrebat daca se doresc servere in sua - cehia - japonia ? :confused::confused::confused::confused::confused:
 

DeletedUser40029

Daca as putea trimite sms sami cumpar puncte premium nu ar fi probleme dar asa trebuie doar cu card si nu numai eu ma intilnesc cu aceasta problema!
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Pentru Rep. Moldova se pot achizitiona pp prin telefon doar prin sistemul daopay ( apel taxabil ) si numai 60pp.

Pentrul celelalte variante raman doar optiunile afisate.

Deschiderea unui server triburile in Rep.Moldova nu are nici o legatura cu Echipa din Romania, singurul factor de decizie este INNOGames prin intermediul conducerii sale.

www.innogames.de
 

DeletedUser38218

Pe tine nu. Dar sunt altii interesati, de exemplu cel care a deschis acest topic!
 

DeletedUser41602

Nu inteleg de ce si-ar dori cineva un server special pentru Moldova.Pana la urma vorbim aceiasi limba si in Republica Moldova sunt aproape 4 milioane de oameni cu tot cu Transnistria.Deci nu cred ca cei de la Inno vor fi interesati sa faca un server special doar pentru Moldoveni cand au o alternativade a juca pe .ro
 
Sus