triburile iphone

DeletedUser

am iphone 3gs si am iOS 4.2.1 si am incercat sa instalez tribalwars din appstore si imi spune ca imi trebuie cel putin iOS vers 4.3.1 ......... exista cumva vreo probabilitate sa instalez aplicatie pe 4.2.1? sau, se va face o versiune a aplicatiei sa mearga pe 4.2.1?
 

DeletedUser39388

am iphone 3gs si am iOS 4.2.1 si am incercat sa instalez tribalwars din appstore si imi spune ca imi trebuie cel putin iOS vers 4.3.1 ......... exista cumva vreo probabilitate sa instalez aplicatie pe 4.2.1? sau, se va face o versiune a aplicatiei sa mearga pe 4.2.1?

Si eu astept raspuns la asta...
Dar nu citeste nimeni cerintele noastre...
 

DeletedUser

s a facut si pe 4.2.1 , daca ai iphone 3gs,4 dai un update in itunes isi ia versiunea 5 si singur iti merge.dar merge si pe 3g acum
 

DeletedUser39388

Am IPhone 3gs, si IOs 4.1 ...
Update nu i-as face... ca am avut probleme mari cu el cand am facut asta:)
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Pentru iOS app trebuie ca softul de pe telefon/tableta sa fie minim versiunea 4.3
 

DeletedUser431

Oricum o iei degeaba că nu se deschide aplicația. Nici în iOS nici în Android.. Rămâne în ecranul de încărcare, mai bine folosești versiunea mobile a site-ului în browser.
 

DeletedUser

Si fratele meu are Iphone 3gs si cand si-a facut update telefonul i-a ramas blocat 2 zile deci nu iti recomand un update
 

DeletedUser44123

O mica atentie la IOS app.
nu merge sa schimbi satele prin "stergere ecran" ,asa cum mergea (cu sau fara CP)
iconitele revin la starea initiala dupa ce inchizi aplicatia ( in caz ca muti asistentul de pe pag 2 pe pag 1)
 
Sus