Triburile lumii 4

DeletedUser

Pai nu suntem jucatori ? Logica asta...

Dar sa zic ca inteleg la ce te-ai referit... Vad ca sunt jucatori din tribu ala care zici tu ca e asa tare care sunt rezervati, dar e ok... Toata lumea are dreptu la opinie.
 

DeletedUser

Inca mai sunt jucatori ce se cred buricu', jocul asta d'aia se numeste "triburile", este un joc de echipa, nu poate rezista nici un jucator "bun" daca nu-i sustinut de trib sau daca nu colaboreaza ok cu ceilalti jucatori din zona.
 

DeletedUser

oricat de bun jucator ai fi, daca nu ai timp, minim 14 15 ore pe zi, si satele blindate, mai ales daca esti pe granita, nu ai ce sa faci, doar, daca lasi sitter si acesta sa stie cat de cat sa se descurce
 

DeletedUser

Chinuiti-va in propria mocirla, asa e frumos :)
Cine a plecat a facut bine, si nu ma refer la mine ca imi facea placere sa mai va chinui pe multi de aici daca nu trebuia sa mai iau si la facultate, dar sunt multi care au plecat fiind in topuri si ca pur si simplu li s-a luat.

Numai conducatorii stiu care sunt adevarurile legate de inactivi, zeci de sitter si tot tacamu, dar afiseaza cu totul o alta imagine, ca si cum totul ar merge perfect.
 

DeletedUser

da, poate, dar, din punctul meu de vedere, cine se lasa, a clacat :D dar, din lipsa de timp iti dau dreptate, desi eu o sa ma opresc in momentul in care imi voi duce razbunarea la cap, se stiu ei cine sunt vizati, si sa stie, ca eu sunt cam peste tot
 

DeletedUser

:) Ca sa duci o lume la capat poti sa treci printr`un liceu, facultate si daca te grabesti te casatoresti si faci si vreun copil.

Cine a renuntat acum 1 an, acum 2 sau daca renunta cu 1 an inainte sa se termine lumea e acelasi lucru.

In schimb sunt niste lucrurile general valabile... De obicei cele mai bune triburi nu mai exista pe lumile lor, gen TLD pe L1, CRUX pe L2 si tot asa... Jucatorii buni nu stau in mocirle de genu astora, nimeni nu sta 5-7 ani sa se termine o lume...

Si aia de pe .de, ca pe .net nu s-a terminat nici o lume, la final prin conturile de au terminat deja au trecut multi "de drept" si foarte foarte multi sitteri.


Asta nu mai e joaca, e un chin... Pentru nimic. E un JOC.
 

DeletedUser

depinde de fiecare, eu poate doar sa mi schimb locul de munca sa ma las, fara timp, si nu te lua dupa nickul asta :D:D in fine, fiecare decide cand i vine timpul sa se retraga, fiecare stie ce i cel mai bine pentru el, cand iti dispare cheful de a juca asa este, si eu eram de cateva ori sa ma retrag, chiar daca m am lamurit, cum sta treaba cu " prietenii " din joc, desi unii chiar sunt, spre diferenta de altii
 

DeletedUser9288

Pai nu suntem jucatori ? Logica asta...

Dar sa zic ca inteleg la ce te-ai referit... Vad ca sunt jucatori din tribu ala care zici tu ca e asa tare care sunt rezervati, dar e ok... Toata lumea are dreptu la opinie.

si dc nu iti dai seama care e cel mai bun trib ???? armada in nici un caz nu e parerea mea e ca fostul abc actualul ftw» e cel mai stabil trib si cel mai activ raportat la numarul cati sunt in trib poti sa te uiti si la jucatori care ii are si la satele cucerite de la dusmani
 

DeletedUser

si dc nu iti dai seama care e cel mai bun trib ???? armada in nici un caz nu e parerea mea e ca fostul abc actualul ftw» e cel mai stabil trib si cel mai activ raportat la numarul cati sunt in trib poti sa te uiti si la jucatori care ii are si la satele cucerite de la dusmani

Atunci GTC ? Am bufnit in ras.
 

DeletedUser5970

wow spaikere, cata inspiratie, crezi ca ne intereseaza ?
Omul ti-a spus ce trib vede el fiind mai stabil... scrie ce doresti, iti las placerea ultimului cuvant
 

DeletedUser

hai treci prin zid, asa cum esti ca e bine, sa te vedem ce poti, sa faci si niste poze, sa ne arati, inca ceva, gtc, poate ati uitat ceva, maretilor, supremilor, totusi, sunteti mici si asa o sa ramaneti, isi bat joc aia din nova de voi, va fac jucatorii in toate felurile :D:D:D mai e si pe forumul lumii 4 sa vada toti , shadow, tu care erai , cum era? principalul strateg :D:D:D
 

DeletedUser8266

Eu tiam mai spus odata cum e sti... hai ca nu iti mai spun odata dar sincer daca plangi dupa L4 zimi ca iti dau contu meu sa te mai joci o luna ..doua sa iti mai domolesti doru de L4.

cu fanescu mare branza ...era in GTC la blindat armada ,apoi a intors armele ca la ploiesti ( ca asa e natia asta...le place sa tradeze de asta avem si renumele asta in lume ), el aflanduse in spatele granitei a luat sate de la jucatori care aveau satele goale si el blindate (bineinteles noaptea pe la 3) mare branza... da cand musca iti patineaza pe creier...ce sa ceri?
 

DeletedUser

Contul ala amarat al tau de 170k ? :)

Nu mai ma intereseaza lumea decat ce se intampla si sa mai enervez un inteligent ca tine.
Nu stiu cu ce esti tu mai breaz ca mine daca ai 170k acum ? :) Ai renuntat cu 1 an mai tarziu si ai facut si mult mai putin. Felicita-te !
Dar daca ... "musca iti patineaza pe creier...ce sa ceri?"

Ce conteaza care sunt "datele problemei" cu fanescu ?
Cum e la moda acum la fotbal... "Doar ca eram X trebuia sa ii batem cu 5-0" si aici nu e fotbal.. E pura matematica...

35.481 vs 123 = 65 - 68

Joaca cu arbitrii sau ce ?!
E fix intre voi si va ia mai multe sate el cu 100 si voi 35.000
E GTC frate, cei mai tari !!! Faceti pleciuni, nici nu mai e nevoie de lupta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5970

Spaiki, ironia ta ieftina probabil facea furori pe vremea cand tu erai un marit conducator si cereai sitter colegilor tai, innobilandu-i peste noapte. Acum sa stii, nu ne mai gadila deloc astfel de ironii expirate... Lasa-ne :)
 

DeletedUser

Lasa`ne tu fantomitza "expirata", cine pe mine nu ma mai gadila textele astea expirate ale tale, vezi-ti de innobilatu intern si impartit conturile, curand o sa aveti o medie de 10 conturi/om.

Am voie de postez aici si nu ma intereseaza parerea ta, spor !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Contul ala amarat al tau de 170k ? :)

Nu mai ma intereseaza lumea decat ce se intampla si sa mai enervez un inteligent ca tine.
Nu stiu cu ce esti tu mai breaz ca mine daca ai 170k acum ? :) Ai renuntat cu 1 an mai tarziu si ai facut si mult mai putin. Felicita-te !
Dar daca ... "musca iti patineaza pe creier...ce sa ceri?"

Ce conteaza care sunt "datele problemei" cu fanescu ?
Cum e la moda acum la fotbal... "Doar ca eram X trebuia sa ii batem cu 5-0" si aici nu e fotbal.. E pura matematica...

35.481 vs 123 = 65 - 68

Joaca cu arbitrii sau ce ?!
E fix intre voi si va ia mai multe sate el cu 100 si voi 35.000
E GTC frate, cei mai tari !!! Faceti pleciuni, nici nu mai e nevoie de lupta.


..nu-i m-ai ambitiona ca nu ai pe cine...

GTC-ul, Nu-l MAI streseaza pe FANESCU..ca daca-l supara, iar da cu GTC de pamint, de le zboara fulgii..:))

--auzi, tribul cel mai, cel mai...:))
 

DeletedUser8266

..nu-i m-ai ambitiona ca nu ai pe cine...

GTC-ul, Nu-l MAI streseaza pe FANESCU..ca daca-l supara, iar da cu GTC de pamint, de le zboara fulgii..:))

--auzi, tribul cel mai, cel mai...:))

Daca am inceput sa laudam tradatori si ca cineva a luat sate goale din mijlocu tribului noaptea....inseamna ca am ajuns rau de tot.

p.s. spike e prea.... ca sa ii mai raspunda careva
 
Sus