Triburile lumii 4

DeletedUser

comy bah da esti tare le ai cu marginea din cate vad eu vrei a faci o vizita pe acolo? e misto garduri tot ce vrei la margine e all inclusive cine e mafia asta burg00a Don corleone AL capone ? si cica contul spion ce spioneaza gogule pe tine ? spioneaza masterul care e sus pe gard imnul voastru e meolida aia a lui puya sus pe gard sus pe gard
stef04 cum a aprut iupii asa o sa dispara ce nume e asta "iupii" ? mai bine scriati lupii aaaaa mi-am dat seama cand pierdeti contul strigati
-iupiiiiiiiiiiiii am ramas fara sate mi le-a luat armada iupiiiiiiiiii sunt la marginea hartii iupiiiiiii!!!!!!

iupiii,burg00a alias mafiachat se face de ras,ca de obicei :)
Ai ceva cu numele tribului meu?
Incerarca sa-l schimbi.
Eu de fapt cred ca iti place si ai vrut tu sa faci trib cu numele acesta iar acum iti este ciuda :)
 

DeletedUser

2.3. Discutiile între doar doi jucãtori trebuie purtate prin intermediul mesageriei interne, nu pe forum.Nu citati excesiv din posturile anterioare. Citati doar partile esentiale astfel incat posturile sa nu fie prea lungi.

@madaiynn: esti cu un pas in vacanta. Mai multa grija la modul cum si ce postezi pe viitor.
 
Sus