Triburile.ro/L10

DeletedUser

După cum se poate observa din ce în ce mai mulţi playeri părăsesc triburile.ro iar lumile noi sunt din ce în ce mai puţin populate ( iar dacă sunt populate sunt jucători noi care nu se ţin de joc ) . Şi eu sunt victima acestei „Boli” de aceea doresc ca şi tu cititorule , să îţi spui părerea referitor la joc ( triburile.ro ) iar apoi referitor la Lumea 10.
Doresc să văd cam câţi dintr-e voi mai joacă de plăcere , sau câţi dintr-e voi joacă pentru a trimite un mesaj , a socializa cu una - două persoane sau pentru simplul fapt că are prieteni pentru care încă menţine contul .
Aştepet răspunsuriel voastre , dacă se poate fără spam şi să fie cât se boate de obiective şi expresive .



Mulţumesc.


(doresc să menţionez faptul că nu doresc să arăt nimic , nu vreau să demonstrez nimic nimănui , ci doar doresc să văd şi părerile voastre referitor la joc şi modul în care mai jucaţi voi acest joc )
 

DeletedUser

hmm - io joc de placere - nu joc pe alte lumi ca si asa abia imi ajunge timpul pentru asta. as juca dupa ce sting lumina pe lumea asta si pe alta - da una mai rapida ca aici e frustrant numarul mic de nobili...

cam atat - spor si la mai mare - si jocurile astea au o perioada - un public caruia se adreseaza etc etc... fie nu mai suntem noi pentru el fie nu mai e el pentru noi...
 

DeletedUser3192

Mai multe motive: de placere, pentru prieteni, pentru a demonstra ceva, etc
 

DeletedUser

jocul este frumos pana la un anumit numar de puncte...sa zicem 1 milion...dupaia se strang randurile...satele de barbari dispar incetu cu incetul dispare cheful de a mai juca...evident si pentru faptul de a socializa si de ati crea prieteni noi...cu timpul dispare acel farmec al jocului...

PS: Este doar o parere personala...
 

DeletedUser3192

jocul este frumos pana la un anumit numar de puncte...sa zicem 1 milion...dupaia se strang randurile...satele de barbari dispar incetu cu incetul dispare cheful de a mai juca...evident si pentru faptul de a socializa si de ati crea prieteni noi...cu timpul dispare acel farmec al jocului...

PS: Este doar o parere personala...

Cand dispar satele de barbari e frumos jocul!
 

DeletedUser15358

jocul este frumos pana la un anumit numar de puncte...dupaia ..satele de barbari dispar incetu cu incetul dispare cheful de a mai juca...evident si pentru faptul de a socializa si de ati crea prieteni noi...cu timpul dispare acel farmec al jocului...

PS: Este doar o parere personala...

auzi la el...:eek:
Noi doi avem parereri diferite legate de acest joc.
 

DeletedUser

v-aş ruga ca să lăsaţi certurile deoparte şi să încercaţi să evitaţi eventualele conflincte , am spus-o şi o repet : „Temă cu păreri , discuţii , liber pentru oricine” însă fără scandal .
 

DeletedUser20103

v-aş ruga ca să lăsaţi certurile deoparte şi să încercaţi să evitaţi eventualele conflincte , am spus-o şi o repet : „Temă cu păreri , discuţii , liber pentru oricine” însă fără scandal .

agramatule:)
 

DeletedUser34781

Interesanta tema...
Uite ca eu nu mai joc, si totusi mai trag cu ochiul pe aici uneori...
Poate pt ca... stiti voi...
"prima dragoste nu se uita niciodata"
Asa ca... pt mine... a fost... hmmm...un amalgam de relatii super pe care le-am avut pe aceasta lume, fie de prieteni, fie de dusmani, in egala masura:)...
Pe alta lume de joc nu le-am mai intilnit... (in aceeasi schema de joc)...desi le-am cautat cu luminarea:D ....in schimb
DUPA STERGERE CONT...am avut onoarea, placerea sa cunosc personal o parte din colegii si prietenii virtuali de pina acum... si...
Asta este cel mai important, pina la urma...
Anyway...
Pt mine lumea 10 inseamna si acum mai mult decit inseamna pt unii dintre jucatorii activi!

Bafta tuturor, si... ca sa fac o gluma... "pupici la toti dusmanii":D:D
 

DeletedUser

nu este cale de împăcare , vă invit pe un teren neutru sau la o discuţie cu un puşti .


Adios forever .


vezi , că nu e frumos să te dai mare povestitor iar după să vină cineva să te arunce din vârful muntelui , chiar te rog să - ţi priveşti propriile lipsuri ( lagune ) şi să încerci să le elimini cumva , asta dacă nu cumva eşti la limita puterilor .



Moderatoare , TC.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus