Triburile.ro - Online Chat!

DeletedUser7556

Noi de ce nu aven un Chat Online cum au cei de pe tribalwars.net ex: http://irc2go.com/pjirc/?net=QuakeNet&room=tribalwars :)
Parerea mea este ca ar foarte folositor un chat de genul, mai ales pentru unii care asteapta raspuns de la suport si nu il mai primesc!

Peace
67.gif
 

DeletedUser

stiu ca triburile a avut odata un chat ingame,dar nu stiu cum a disparut
 

DeletedUser

Iti dai seama ca lumea nu ar face altceva acolo decat sa se injure?
Aveam si eu o idee odata sa fac un canal pe mIRC, cu triburile, dar apoi mi-am dat seama ca multi s-ar jignii fara rost.
Daca gaseste cineva vreo modalitate buna pentru un chat online , sa ma contacteze si poate facem ceva.
 

DeletedUser1630

Iti dai seama ca lumea nu ar face altceva acolo decat sa se injure?
Aveam si eu o idee odata sa fac un canal pe mIRC, cu triburile, dar apoi mi-am dat seama ca multi s-ar jignii fara rost.
Daca gaseste cineva vreo modalitate buna pentru un chat online , sa ma contacteze si poate facem ceva.

se poate da ban,kick
 

DeletedUser17342

lasa ca nu se injura toti. mie mi-ar place sa stau de ** cu jucatorii.
 

DeletedUser

ceva poza fioroasa sa-mi sugereze careva ..... sa tremure lumea cand ma vede pe forum...... ceva sa ma si viseze noaptea.
 

DeletedUser7556

ceva poza fioroasa sa-mi sugereze careva ..... sa tremure lumea cand ma vede pe forum...... ceva sa ma si viseze noaptea.

Nu ii treaba mea dar noh:

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 

DeletedUser

ar fi fain daca s-ar putea pune autokick cand scrii injuraturi sau prescurtari de la injuraturi sau sa nu apara ce ai scris
 

DeletedUser

Da una cu numele unui spital de nebuni la care sa te duci. Aici se vorbeste de altceva si tu vii cu
ceva poza fioroasa sa-mi sugereze careva ..... sa tremure lumea cand ma vede pe forum...... ceva sa ma si viseze noaptea.
Esti ori nebun ori noob
 

DeletedUser431

cine cunoaste cate ceva despre irc? am auzit ca este foarte usor de creat un server de irc...de ce nu luati legatura cu adminii pentru crearea unui server de irc...asa raspunsurile la intrebarile trimise la support ar putea veni mai repede, la fel si la intrebarile legate de joc....canalele pentru diverse triburi pot fi parolate sau poti intra pe ele numai cu invitatie....pot fi implementate banul si kick pentru anumite cuvinte sau prescurtari.....sunt multe facilitati care pot fi folosite in scop benefic..
 

DeletedUser

Ar fii interesant un chat in joc , adica in partea stanga sa fie un buton cu care poti activa chatulsi el sa apara ca reclamele , sa nu fie foarte mare.
 
Sus