Triburile.ro pe telefonul mobil

  • Autor subiect tranCe-addiCted
  • Data de început

DeletedUser

Astazi am incercat sa intru pe triburile.ro de pe telefonul mobil insa, nu gasesc casutele pentru username si password. Ce se intampla ? Nu este activ acest serviciu sau... ? :-ss
 

DeletedUser4681

daca intri de pe vodafone live!...nu merge...trebuie sa'ti instalezi un browser de net...eu una am un sony ericsson v630i si in meniul vodafone live!, la bookmarks am pagina sony erricson de unde am downloadat opera mini...si...mergeee!!! iuppiii :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

da cu operamini merge,am avut și eu pe orange netul,pe SE K310i mergea ,dădeam atacuri,construiam clădiri dar nu citeam forumul și nu citeam sau să trimit mesaje.
P.S.Vă recomand să intrați doar de pe calculator,ca să nu aveți eventuale probleme cu telefonul.

Zebizescu, daca ai raspunsuri la intrebari sau intrebari, le poti posta in aceasta sectiune.
Daca nu te poti raspunde la obiect, citeste
http://forum.triburile.ro/showthread.php?t=6630, si pastreaza raspunsurile pentru sectiunile de off-topic.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Conectarea se face de pe un Nokia 6500 Classic... Fara browser
 

DeletedUser

mie imi merge pe nokia 6234 dar trebuie sa ma abonez la pachete de date.in rest e ok.
 

DeletedUser184

daca ai net doar prin wap nu vei reusi.
recomand
1. instalare miniopera
2. achizitionarea unui pachet de browsing (nu wap)
 

DeletedUser

Mie imi mergea doar prin wap.:) Nu mi-a facut niciodata probleme desi nu am miniopera.
 

DeletedUser

Să mă pot răspunde?
Sau să pot răspunde?

Mda.
Avertismentul ramane in vigoare, indiferent de faptul ca l-am scris gresit sau nu.

1.4. Va rugam sa evitati reprosurile cu privire la greselile gramaticale sau de scriere la adresa jucãtorilor. Dacã greselile gramaticale sau de scriere ale unui jucãtor sunt atât de mari încât conþinutul mesajului se pierde, puteti raporta acel post. Un administrator sau un moderator se va ocupa de acea problemã.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11679

Daca am un SE K550 Imode merge sa intru pe triburile????
 
Ultima editare de un moderator:
Sus