Triburile Vers 8.295

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Update versiunea 8.295


Salutari,

Următoarea noastră actualizare va fi lansată pe 6 septembrie și, odată cu aceasta, vom adăuga o varietate de idei de îmbunătățire care au venit de la voi, comunitatea noastră, precum și o remediere a erorilor .

Clasament Triburi

  • Începând cu o sugestie făcută din nou de comunitatea noastră, am adăugat clasamentele ODS la Clasamentul tribului. Până acum, au existat doar clasamente ODA și ODD. Pentru a menține consecvența, clasamentul suporterilor a fost adăugat și la trecerea mouse-ului din profilul tribului, la fel cum este în profilul jucătorului.
Village Overview

  • Am îmbunătățit widget-ul AM în Privire Generala Sat. Jucătorii vor putea acum să vadă numele șablonului selectat activ pentru Construcție, Cercetare și Trupe. Am adăugat și opțiunea de a atribui șabloane din acest widget.
    • Avem 4 situatii:
      • Coadă inactivă (recrutare) => În widget se va afișa „Neadministrat”.
      • Trupe repartizate manual în sat => Avem recrutare activa. Widgetul va afișa „Activ”
      • Trupe lipite printr-un șablon salvat apoi atribuite satului => Avem recrutare activa. Widgetul va afișa „numele_șablonului”.
      • Trupe lipite printr-un șablon salvat, valori (trupe/resurse) editate manual și apoi atribuite satului => Avem o recrutare activă în curs. Widgetul va afișa „Activ”.
Account Manager

  • Următoarea sugestie afectează managerul nostru de cont. În acest moment, problema este că dacă faceți clic pe „Editați” pe widget-ul „Manager de cont” vă trimite la o pagină nouă. Pentru a nu perturba fluxul de prezentare generală, acest widget va avea acum același comportament ca și celelalte widget-uri, oferindu-vă posibilitatea de a atribui șabloane Manager de cont direct din prezentarea generală a satului.
Bugfixes


Sistemul de Misiuni

  • În ultimele săptămâni, am primit din când în când un raport că un jucător nu a putut să-și revendice recompensele pentru o misiune, chiar dacă toate cerințele necesare erau îndeplinite. Acum am remediat această eroare. Dacă o întâlniți în orice moment, vă rugăm să contactați asistența noastră ca de obicei, astfel încât să putem arunca o privire din nou.

Feedback


Dacă doriți să ne dati feedback cu privire la acest update, puteți face asta aici.


Multe salutări
Echipa Triburile
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus