Triburile versiunea 6.4

  • Autor subiect DeletedUser3919
  • Data de început

DeletedUser3919

Avand in vedere imbunatatirea versiunii 6.3 cu:

- timpul de construcţie a clădirilor se poate înjumătăţi în schimbul unor puncte premium

http://forum.triburile.ro/showthread.php?p=698656#post698656

Propun ca in versiunea 6.4, contra unor puncte premium, sa primim si alte facilitati.

Exemple:
- Pachet no-admin silver - contra 1000 pp nu voi fi verificata pe timp de o luna de zile, actiunile mele din acea luna nu vor fi sanctionate.
- Pachet no-admin gold - 10.000 pp sa fac ce vrea muschii mei pe timp de un an.
- Pachet me-admin/god like - contra 15.000 pp vreau sa pot admina timp de 2 luni, pe o lume la alegerea mea (inclusiv cea pe care joc) chiar daca am avut sau nu antecedente
- Pachet free-attacks bronze - contra 100 pp sa pot face sa dispara un atac (de preferat al 4-lea nobil)
- Pachet free-attacks silver - 1500 pp sa fac sa dispara toate atacurile lansate catre mine pana la momentul achizitiei pachetului.
- Pachet free-attacks gold - contra 5000 pp sa nu pot fi atacata timp de o luna de zile.
- Pachet mod - 100 pp (ca nu e prea tentant) sa pot modera o sectiune la alegere pe forumul extern timp de o saptamana.
- Pachet free-resources - contra 200 pp productia minelor sa se dubleze pe timp de 2 saptamani pe toate satele
- Pachet farm - 500 pp capacitatea fermei sa se dubleze timp de o luna de zile pe toate satele
- Pachet Speedy Gonzales / Road Runner - contra 1000 pp viteza atacurilor mele sa se dubleze pentru o luna de zile
- Pachet Prince Charming - contra 800 pp adeziunea va fi scazuta de nobilii proprii cu minim 50 % timp de 2 saptamani
- Pachet Fortress Wall - implementata deja in versiunea 6.3 timpul de constructie a zidurilor se poate injumatati in schimbul unor puncte premium

LE... stiu ca va era dor de mine :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser23101

ce vise aveti =)) ar trebui sa fie packet full care sa fie numai 30k ppuri si pentru 10 minute sa ai toate facilitatile de mai sus :D iar dupa acele 10 minute sa iti iei ban =))
 

DeletedUser35300

ce vise aveti =)) ar trebui sa fie packet full care sa fie numai 30k ppuri si pentru 10 minute sa ai toate facilitatile de mai sus :D iar dupa acele 10 minute sa iti iei ban =))

As da ban fiecarui jucator prezent )) fara optiunea de deblocare.

Mi-as face cont nou si as avea numai ferme.
 

DeletedUser

Indiferent cat va costa pachetul full, tot vor fi "unii" care sa-l vanda la juma de pret...
:))
 

DeletedUser

plata se poate face si in rate? ca ma abonez la versiunea de mai sus pt minim 2 ani :D
 

DeletedUser4920

Eu dau 1000 de pp pentru pentru a ii injura pe aia ce is batuti in cap sau scriu ca pe messenger , promit sa folosesc doar expresii foarte cunoscute , expresii care includ familia , decedatii sau boli :D
 

DeletedUser

Eu dau 1000 de pp pentru pentru a ii injura pe aia ce is batuti in cap sau scriu ca pe messenger , promit sa folosesc doar expresii foarte cunoscute , expresii care includ familia , decedatii sau boli :D

cotizez si eu cu 1000 pp la chestia asta :p promit ca pot sa compun o declaratie de "dragoste" de juma de pagina, cu referiri la neam si toate demai sus fara sa ma repet cu vreo "urare"
 
Sus