Triburile - versiunea 8.165

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Update la versiunea 8.165

Stimati jucatori,
Noul update la versiunea 8.165 va fi introdus Luni, 8 Aprilie.

Acest update introduce in primul rand unele imbunatatiri in interfata si cateva cereri venite de la comunitate. Am adaugat si cateva adaugiri noi la unele imbunatatiri introduse in prealabil.

Schimbari si Imbunatatiri

Atacurile la Fortarete
Atacurile de la Fortarete nu vor mai avea ratie de protectie cand se ataca jucatori cu mai putine puncte. Acest lucru nu afecteaza alte valori sau alte protectii precum ar fi protectia de incepator.
Livrarea in masa
Targul va avea acum abilitatea de a cere resurse in masa de la toate satele din fortareata.
ds_8165_request.jpg


Controlul Nobilimii
Am ajustat ajutorul din joc pentru a clarifica faptul ca Fortaretele pot fi construite de toti membrii din conducerea unui trib.

Filtrarea adeziunii
Acum poate fi selectata adeziunea atunci cand se creaza grupele dinamice.
ds_8165_loxalty.jpg


Notificari pentru misiuni
Acum in joc veti putea seta primirea/suprimarea notificarilor pentru misiunile de trib.
ds_8165_questpush.jpg


Reparatii de buguri


English please!
Am reparat o problema prin care uneori anumite texte erau afisate in alta limba.


Updateuri anterioare

Dupa cum am spus, am adus mici modificari si imbunatatiri la anumite facilitati deja introduse:

Simularea la Fortarete
Acum este posibila importarea de date din comenzile Fortaretei. Simulatorul poate tine acum cont de moral si valoare.

Transferul beneficiilor
Beneficiile permanente se vor pastra atunci cand satele vor fi transferate pe casual.

Timpul pentru nobili
Cand nu sunt suficiente resurse pentru a recruta un nobil, jocul va afisa acelasi timp ramas peste tot.


Feedback

Daca doriti sa ne oferiti feedback, o puteti face aici.

Echipa Triburile
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus