Triburile Versiunea 8.285

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Update la versiunea 8.285


Salutari,

Noul nostru update va fi implementat Marti, 10 Mai , Si va contine urmatoarele!

În ultimele săptămâni, am fost ocupați să lucrăm la diferite îmbunătățiri mai mici și erori care aveau nevoie de un exterminator pe Beta și care au fost reparate înainte de a ajunge pe piețele live. Știați că raportarea erorilor în versiunea beta va fi recompensată cu puncte premium? Mergeți acolo acum și înregistrați-vă pentru a ne ajuta să îmbunătățim Tribal Wars în fiecare zi: https://www.tribalwars.works/

Imbunatatiri la versiunile mobile.

  • Acum este posibil să ștergeți mai multe postări dintr-un thread în Forumul Tribului dacă aveți dreptul de a modera forumul.
  • Am adăugat un buton „Recrutare” în partea de sus a listei de sate de pe pagina Recrutare în masă, astfel încât să nu fie nevoie să derulați până la capăt pentru a face acest lucru.
Bugfixes


  • Până la una dintre ultimele actualizări, era posibil ca la crearea unei rute comerciale, materiile prime ale unei rute create să fie totuși sugerate pentru o a doua rută. Acest lucru a fost eliminat, dar deoarece mulți dintre voi au dorit să îl aveți din nou, l-am adăugat din nou.


Feedback


Dacă doriți să ne dati feedback cu privire la acest update, puteți face asta aici.

Multe salutări

Echipa Triburile
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus