Triburile versiunea 8.292

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Update la versiunea 8.292


Salutari,

Noul update va fi introdus Marti 19 Iulie. De data aceasta, avem o modificare a e-mailurilor de atac pe care le primiți dacă utilizați Managerul de atac. În plus, am reușit în sfârșit să identificăm problemele cu unele misiuni care nu se terminau corect. Mai multe despre ambele mai jos!

Account Manager - Attack Mails

Am schimbat formatul e-mailurilor pe care Managerul de cont le trimite atunci când un jucător primește noi atacuri. Vechiul format ar putea fi folosit de instrumente externe pentru a încrucișa aceste e-mailuri către chat-urile din Discord în timp ce se aplică logica de etichetare. Acest lucru a oferit unor triburi un avantaj, deoarece nobilii puteau fi identificați și atacurile etichetate, fără ca jucătorul să fie online. Nu acesta este modul în care am dorit să fie utilizate aceste notificări.

Am eliminat informațiile atacatorului (numele atacatorului; coordonatele și numele satului) din acest e-mail, astfel încât atacurile să nu mai poată fi etichetate automat în timp ce informăm jucătorul în apărare despre aceste noi atacuri.

Bugfixes


Sistemul de Misiuni

Am primit din ce în ce mai multe rapoarte despre jucători care nu își pot obține recompensele după încheierea unei misiuni. deși sunt îndeplinite toate cerințele pentru o anumită căutare din noul sistem de misiuni. Această problemă este acum rezolvată! Dacă întâmpinați în continuare probleme, vă rugăm să nu ezitați să contactați suportul, astfel încât să putem arunca o privire din nou.


Feedback


Dacă doriți să ne dati feedback cu privire la acest update, puteți face asta aici.


Multe salutări
Echipa Triburile
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus