Triburile versunea 8.277

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Update la versiunea 8.277


Salutări,

Următorul nostru update va fi lansat pe 15 Martie și avem o mulțime de lucruri noi de această dată! Să începem cu noutăți si schimbări aduse jocului!

Steam

Am decis să nu permitem două sesiuni: versiunea Steam si versiunea browser să ruleze în același timp.

Itemuri

As we had quite some backlash on our last International no-haul world with certain items, we decided that in the future, all benefits are removed from an account when a player restarts their account.
După ce am primit feedback pe ultima lume fără farm de pe serverul internațional cu privire la anumite itemuri, am decis că pe viitor, toate beneficiile de pe un cont vor fi scoate atunci când acesta dă restart.

Forumul tribului

Postările de pe forumul tribului vor apărea fară refreshul paginii.
Fiecare thread va avea opțiunea de a le ignora pe fiecare în parte.
Acum aveți posibilitatea de a da tag altor jucători pe forumul tribului și primi notificări atunci când sunteti menționat. De asemea veți putea să închideți notificările care apar in colțul din dreapta jos prin setările forumului.
Pe versiunea de browser mobil pentru forumul tribului, topicurile se pot închide fără a face mai întâi un refresh.
Acum veți avea posibilitatea sa setați câte mesaje să vedeți deodată in forumul tribului. Valoarea default va fi 20.

Trib
În momentul de față sistemul de trimitere de sprijin în trib rotunjește valoarea în zile întregi, ceea ce poate duce la situații în care sprijinul poate fi trimis după ce a fost în trib pentru 0.6 zile chiar dacă limita oficială este de "o zi". Vom schimba acest lucru astfel încât se permite verificare timpului exact și este permis trimiterea de sprijin după un număr exact de zile după ce au intrat în trib.

Bugfixes


Forumul tribului

Linkul de sub numele jucătorului ducea către profilul persoanei care a deschis threadul, nu al persoanei care a răspuns la topic. Acest link indică acum corect.

Steaguri

Deoarece există multă confuzie pe lumile în care steagurile sunt dezactivate, am adăugat acum o casuță nouă de informații în raport care spune "Steagurile sunt dezactivate pe acestă lume. Puteți folosi acest steag pe o lume cu steaguri active"

Feedback


Dacă doriți să ne dati feedback cu privire la acest update, puteți face asta aici.

Multe salutări

Echipa Triburile
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus