Trimite mai departe a rapoartelor

  • Autor subiect DeletedUser35131
  • Data de început

DeletedUser35131

Nu stiu daca sunt singurul care are asfel de probleme, si daca e de la mine sau asa este jocul..

Intru pe unul din sitere si vreau sa trimit un pachet de 50 de rapoarte in trib, procedura folosita " selectezi rapoartele, trimite mai departe , aleg cui vreau sa trimit .. si trimit " intru la mine pe cont si nu primesc nimic, intreb alt coleg de trib, la fel nimic.. De ce nu pot trimite rapoartele mai departe de pe siter ?

------------------

Si ar mai fi un punt pe care vreau sa il punctez..


Vreau sa trimit rapoarte la mine in trib si la aliati, dar din pacate nu pot decat sa trimit la aliati ptr ca jocul nu are aceasta optiune, ar fi foarte util introducerea unui asfel de buton de trimitere mai departe in " aly/pna " .. daca ai o academie ce faci.. qm ei legatura q ei..

Pentru a trimite mai departe si in aly folosesc sciptul de mai jos configurat 80 playeri din tribul meu 80 din aly.. cand vreau sa trimit un pachet de rapoarte.. imi apare un mesaj de atentionare " Circulare pot fi trimise la maximum 50 jucători din alte triburi " - nu ii vad rostu unei asfel de limite ..

javascript:igm_to_insert_adresses(' ')
 

DeletedUser

la fel mi se intampla si mie acum cateva zile + ca daca incercam sa le trimit din nou imi aparee un warning 'nu ai permisiunea'
 

DeletedUser

Probabil ca nu e permisa trimiterea rapoartelor de pe sitter :) doar proprietarul contului poate.

pro pt propunere.
 

DeletedUser35131

mi se pare stupid.. atata timp cat am drept de a ataca de pe siter..
dc nu pot sa trimit rapoartele in masa, daca iau fiecare raport in parte si il trimit merge..
 

DeletedUser

merg si in grup trimise , poate e un bug de moment doar . am patit-o si eu pe l11 acum cateva zile dar astazi am putut trimite in trib
 
Sus