trimitere de trupe si resurse

DeletedUser

Am cautat pe Ajutor si FAQ, dar nu am reusit sa gasesc nimic despre limita de cantitate de resurse pe care pot s-o timit ca sprijin si limita de trupe. Exista o asemenea limita? Nu vreau sa fac vreo greseala si sa-mi iau ban
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5809

Am cautat pe Ajutor si FAQ, dar nu am reusit sa gasesc nimic despre limita de cantitate de resurse pe care pot s-o timit ca sprijin si limita de trupe. Exista o asemenea limita? Nu vreau sa fac vreo greseala si sa-mi iau ban

m-ai multe informatii erau bine venite totusi.Intre sitter nu e voie schimb de trupe,resurse.:D
Dar asa nu exista limita.
 

DeletedUser

m-ai multe informatii erau bine venite totusi.Intre sitter nu e voie schimb de trupe,resurse.:D
Dar asa nu exista limita.

Daca tot era vorba de mai multe informatii, atunci te anunt ca nici intre cei care impart aceeasi legatura de internet nu e permis, insa el nu a intrebat acest lucru.
Dar hai te rog sa nu facem pe desteptii atunci cand nu e cazul :).
 

DeletedUser

ce raspuns sa primiti ?

pe mine m-au blocat ca, cica :
1. am trimis resurse si trupe catre diverse conturi
2. cont de sustinere

si de aproape 12 ore nu s-au catadirisit sa-mi raspunda.

sunt vai mama lor, probabil ca de lucrul asta s-a convins si CARMI de a postat ieri anunt de cautare colaboratori noi.

cum de altfel ce doriti , asa guvern, asa presedinte, asa tara, de ce nu si asa moderatori si admini. Toate se leaga intre ele ROMANIA end of choice.
 

DeletedUser

sigur cineva ma v-a bana acum, fiindca asa inteleg ei sa-si ascunda incapacitatile.
 

DeletedUser5151

Intr-un fel ai si dreptate, dar nici nu ai....

Ia spune tu, cate conturi ai pe aceasi lume? Sau de cate ori ai citit regulamentul, mai ales dupa diferite modificari, mai mult sau mai putin anuntate public.

Cat despre partea a 2 a.. da, aici ai dreptate.. :)
 

DeletedUser

Am un singur cont pe L5 !!!
Sunt un jucator activ !!!

Pentru ce mi se retrag 10 sate ?

Cineva cu IQ va rog sa-mi explice si mie .

DATELE PROBLEMEI SUNT URMATOARELE :

- am desfasurat atacuri impotriva 3SLA (impotriva mai multor jucatori dondon75, keloo89, dinamovist, fane95, eldergod23 si altii)
- am luat sate de la 3SLA
- am sprijinit cu trupe pe : illustrious, artificie, radu155, bachus01, yndianu, si altii
- am trimis resurse catre : illustrious , radu155, androis01, robydark si altii
- am fost atacat
- am date comenzi de trupe in sate .
- am fermele defensive pline cu trupe si deci nu mai am ce face cu resursele.
- am taleri batuti pentru aproximativ 20 de GN cred.

Am fost incadrat la : 1. Transport ilegal de resurse si trupe 2. Sustinere de conturi.

De unde pana unde, eu credeam ca jucam triburile ceea ce presupune ca mai multi jucatori ce formeaza o echipa sa-si stabileasca o strategie de a juca , aici incluzand transport d eresurse intre ei, sprijin, atacuri, toate efectuate prin respectarea regulilor in vigoare .

INTELEG ca un cont de sustinere este un cont care nu efectueaza decat activitati de sprijin cu trupe si resurse pentru terti. Daca ne raportam la L5 in tribul 3SLA sunt zeci de astfel de conturi care desfasoara astfel de activitati si care nu au efectuat nici un atac de luni bune. Aici acest zelos si foarte inteligent admin nu s-a autosesizat , de unde rezulta acuzatia de coruptia si reavointa.


La repetatele mele apeluri de raspuns, individul aflat in echipa TRIBURILE care nu stie sa se prezinte si sa raspunda cu justificari pentru pedeapsa acordata nu a binevoit sa raspunda.

Inca un motiv in a crede ca este partinitor si deci un ADMIN CORUPT.

Un astfel de exemplar nu are ce cauta in echipa TRIBURILE ROMANIA si rog indepartarea lui cat mai urgenta.

De asemenea vreau sa aflu identitatea lui pentru ai explica barbateste cum stau treburile si a vedea cat de tare este in argumente.


Voua nu vi se pare suspecta atitudinea asta ?

Impreuna cu mine au blocat un alt cont (illustrious) pe care cred ca ei presupun ca l-am sustinut s-au m-a sustinut.

De unde pana unde .

ASTEPT OPINIILE VOASTRE .

Multumesc.

Cine imi poate spune si mie cum se poate face plangere la CARMI , eu am trimis folosind sistemul de ticketing un mesaj si sper sa ajunga.
 

DeletedUser6558

De exemplu, regula referitoare la sustinerea de conturi este prea vaga. Daca intr-o vreme te trezesti in interiorul zonei albastre si ai noroc de un trib prost, care nu te ajuta sa ajungi la granita ca sa participi la razboi, si liderii iti impun sa sprijini cu defensiva colegii care ataca, contul tau este practic "cont de sustinere", chiar daca tu esti "jucator activ". Sunt o gramada de cazuri de astea, ar trebui inchisi toti. Nu?
 
Sus