Troan vs c_n

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Toate atacurile fara berbeci ,poate au fost alte atacuri cu berbeci inainte si pe baza ca sparge cu alea a trimis restul fara berbeci ? cum a fost ?
Si asta ca nu sunt fulluri poate ca nu a mai asteptat sa fie gata ca sa atace cu ele .
Vezi ca atacul asta l-ai pus de doua ori prima data si ultima ca si cum ar fi atacuri diferite dar este acelasi sat .

Agresor: Iadul13
Origine: iaDuL pE PaManT~ (412|568) K54
 

DeletedUser

bai spreranta vie , uita-te la TAOEMPIRE in care cu 2000 de topoare si 4 nobili i`am batut 3 sate :))
astia sunt playerii vostrii, ce-i care DIN MILA MEA AU RAMAS IN JOC si acum au facut puncte.. muti .
 

DeletedUser28458

au fost in total vreo 3 sau 4 atacuri dinalea fara berbeci ... si nu a dat inainte cu berbeci, deoarece atunci la pierdut in favoarea noastra ! Oricum destul de varzulica pentru un "intemeietor"
 

DeletedUser

Daca tu poti sa spui asa ceva inseamna ca esti PROST.
Esti la 1000000 de km de noi, nu ai nici o treaba cu razboiul asta mai.
Si dupa cum spuneam, v-am batut 3 sate cu 2000 de topoare, astia sunteti voi.
 

DeletedUser

Daca tu poti sa spui asa ceva inseamna ca esti PROST.
Esti la 1000000 de km de noi, nu ai nici o treaba cu razboiul asta mai.
Si dupa cum spuneam, v-am batut 3 sate cu 2000 de topoare, astia sunteti voi.


Lasa stoanta nu baga toate tandaraiele in seama...auzi pacat ca nu e langa el,o fii vreun nou player care face parte din all star triburi...

PS:vai si amar.
 

DeletedUser

Sti cum e..te nasti talent si mori ,,speranta":)).
Am dat la recuperare desteptule.Cum vrei sa atac daca nu aveam trupele refacute complet?Sa nu pun eu pe extern rapoartele cu atacurile voastre .Baubauletz care si-a facut in sfarsit biserica pe sate,altu care ataca cica organizat cu trupa:)) un berbec nu am vazut de la el in atacuri,pur si simplu va bateti joc de trupe si tu vi sa mi te lauzi pe extern

Apropo...dai pe la inamici invinsi si vezi cine ii pe primul loc
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

au fost in total vreo 3 sau 4 atacuri dinalea fara berbeci ... si nu a dat inainte cu berbeci, deoarece atunci la pierdut in favoarea noastra ! Oricum destul de varzulica pentru un "intemeietor"

apropo..varzulica ii bunicatu :)) si tribul tau.Nu ne-ati facut fatza si ati cautat toate triburile de pe harta sa intre in razboi cu noi`.
 

DeletedUser28458

Bai baiatule tu nu te uiti la tine ?

Lasa stoanta nu baga toate tandaraiele in seama...auzi pacat ca nu e langa el,o fii vreun nou player care face parte din all star triburi...

PS:vai si amar.

mai Piper. ... habar nu ai cine sunt si dai din gura ... am zis doar ca daca as fi langa voi vas face praf !
mai iadule .Baubauletz nu este un conducator, poate nu este un jucator asa experimentat, dar tu care esti "mare" conducator ... Eu nu am auzit de voi pana acum, de pe l1 pana acum

SUNTETI VARZA

Side 1:
Tribes: C_N
Players:

Side 2:
Tribes: TROAN
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 151
Tabăra 2: 157
Diferență: 6

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 17
Tabăra 2: 4
Diferență: 13

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 878,694
Tabăra 2: 1,075,545
Diferență: 196,851

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 161,278
Tabăra 2: 37,311
Diferență: 123,967

chart



Ce ati patit saptamana trecuta :))
 

DeletedUser

Speranta ...Nu ai auzit pentru ca nu ai jucat pe l5 .
Termina-te cu datu mare ca si tu.... ca si altii e doar gura de voi.
C_N niciodata nu putea face fata daca era in locul tROANULUI pentru ca multi de acolo , playeri din C_N mai sunt in joc datorita mine si.... asta pentru ca multi sunt adevarate masini de noobism.
 

DeletedUser

din moment ce iesi si spui ca TROANU e praff. eu ce-as putea spune ?
 

DeletedUser28458

Bai stunty este de tot ......... esti si nesimtit !

dflorin1 a spus:
Tot va-ti incapatanat sa atacati satele care sunt in granita si uite rezultatu...
Oricine pe satele alea, orcat de noob ar fii fost baga sprijin, foarte mult sprijin.
Data vitoare Ocoliti satele alea pentru ca nu-si are rostu sa pierdem sate full de atac AIUREAAAAAAA.
**** mea m`am enervat.
Bag **** in morti lu Tao, peste 2 zile o futem pe mytrha , baubauletz, si satele lu tau cele mai indepartate pentru ca nu are FRATE, NU ARE PIC DE ARMATA acolo pentru ca tot sprijinu e bagat pe granita.

Cum sa vorbesti asa pentru un joc mai ! ... esti ofticat ca ai pierdut odata satele ? vrei sa le mai pierzi odata si de pe contul asta florin
 

DeletedUser

Hai sa-ti spun CEVA.
INTREAB-O PE MYTRHA, pe oricine, ca eu m`am lasat atunci cand aveam PNA.
Vad ca acum o dai in penibilisme, cum poti sa spui ca eu am pierdut vr-un sat daca eu am lasat contu cand aveam pna ?:))
 

DeletedUser28458

Uite cum sta treaba "colegule" ca acum suntem colegi pe lumea 50 pe net

Nu conteaza asta, conteaza de ce ai injurat asa ca la usa cortului !
 

DeletedUser

Salutare.

Nu sunt adepta forumurilor, însă când am aflat ce se discută pe aici am zis să spun şi eu două vorbe.

Acesta este un simplu joc, stunty ( PS: ghicisem cine e pe contul lui dflorin ). Ne atacaţi, vă atacăm şi o luăm de la capăt. Îmi pare rău însă de modul în care vorbeşti:

"Quote:
Text original dflorin1
Tot va-ti incapatanat sa atacati satele care sunt in granita si uite rezultatu...
Oricine pe satele alea, orcat de noob ar fii fost baga sprijin, foarte mult sprijin.
Data vitoare Ocoliti satele alea pentru ca nu-si are rostu sa pierdem sate full de atac AIUREAAAAAAA.
**** mea m`am enervat.
Bag **** in morti lu Tao, peste 2 zile o futem pe mytrha , baubauletz, si satele lu tau cele mai indepartate pentru ca nu are FRATE, NU ARE PIC DE ARMATA acolo pentru ca tot sprijinu e bagat pe granita. "

Am coloborat cândva destul de bine, din punctul meu de vedere. Poţi ataca şi lua toate satele daca asta vrei şi o să şi reuşeşti, însă arată ceva mai mult respect, atât la adresa mea cât şi a colegilor mei.
 

DeletedUser

Este pe forumul tribului, nu imi interzice nimeni cum sa ** acolo atata timp cat nu am injurat direct o persoana.
Doar ca m`am enervat.. putin..mai mult mytrha ;)
 

DeletedUser28458

daca nu reusiti sa cuceriti un jucator atunci mai lasati-va ......... de jucatori . Cea mai josnica metoda este de a apela la un prieten "admin" ca sa ne blocheze jucatori. acest lucru la-ti facut voi


RUSINE !

6.3. Toate reclamatiile sau criticile in legatura cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzand aici sanctiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport. Orice incercare de a deschide o discutie pe aceasta tema pe forum va fi considerata infractiune si pedepsita cu un avertisment iar tema va fi inchisa/stearsa .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

NOI JUCAM CORECT, FARA a AVEA MAI MULTE CONTURI.
AM FACUT Ce-i CORECT, VREM UN JOC CORECT.
 

DeletedUser22959

Cel mai corect jucati fratilor, cel mai corect...tineti-o tot asa, poate asa ajungeti pe primu loc...o zi buna taoempire
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus