Troan vs c_n

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Rusine cui, celor care joaca corect sau celor care fac abuz de sitter si mai multe conturi ?
 

DeletedUser22959

Imediat ce am respins si ultimu atac de la voi, am fost decapitat, n-am ce sa mai comentez
 

DeletedUser

cu voi sau cu C_N, -NW-,= SN =,Asediu si H7 :)) ?
Cand ati jucat 1 vs 1 s-a vazut diferenta dintre noi si voi " 40-7 "
 

DeletedUser

Respect pentru cei din TROAN...s-au mentinut foarte bine si v-au dat o lectie atata timp cat a tinut,acum nu va dati voi aia puternici ca s-au destramat ei.:)

ce pot sa zic, asta e comportamentul unui frustat
Probabil vei primi ban si nu vem mai putea scrie cateva zile ...

Si crezi ca pe stunty o sa il afecteze chestia asta?nu pierde absolut nimic parerea mea.....:)

se fac PDT-isti:)

Si ai ceva impotriva?:)

2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser34570

ba handicapatule.CE dioptri iti trebuie sa observi adevarul?Acest topic a fost deschis pentru razboiul TROAN CN,nu TROAN VS C_N<NW<H7<SN.
Primele saptamani cand a inceput razboiul nu vam auzit pe aici,credeam ca nu stiti de extern.Nu ati castigat voi razboiul ci cei pe care iati pus sa ne atace,noi ne-am luptat si inca ne luptam cu 5 triburi,boschetar ce esti.( cand vezi ca nu mai exista numele TROAN pe l18,mai discutam)

probabil dupa acest mesaj voi fi banat, ca asa sunt adminii mana in mana cu TROAN ...
Dupa ce injura aici si face pe desteptul nu a fost banat. iar eu ca am acuzat indirect adminii sunt blocat ...

Prietene sunte-ti naspa, v alaudati aici ca va-ti batut cu 5 triburi pe cand doar noi si inca un trib, doua v-au mai atacat ... si de la 46 - 7 pentru voi uita-ti cat sa facut ...

Side 1:
Tribes: C_N
Players:

Side 2:
Tribes: TROAN
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,567
Tabăra 2: 1,250
Diferență: 317

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 70
Tabăra 2: 73
Diferență: 3

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 8,001,965
Tabăra 2: 7,016,858
Diferență: 985,107

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 614,790
Tabăra 2: 604,279
Diferență: 10,511

chart




Oricum daca pe urmatoarele lumi va prind pe langa mine, am sa va dau niste lectii

6.3. Toate reclamatiile sau criticile in legatura cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzand aici sanctiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport. Orice incercare de a deschide o discutie pe aceasta tema pe forum va fi considerata infractiune si pedepsita cu un avertisment iar tema va fi inchisa/stearsa .

Nu mai aduce acuzaţii nefondate la adresa adminilor!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18538

Dar iadaul13 de ce nu e banat?

6.3. Toate reclamatiile sau criticile in legatura cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzand aici sanctiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport. Orice incercare de a deschide o discutie pe aceasta tema pe forum va fi considerata infractiune si pedepsita cu un avertisment iar tema va fi inchisa/stearsa .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ori cat l-ar bana, el tot asa va vorbi asta e comportamentul sau, nu poate discuta altfel, la fel si restul tribului troan, in care media de varsta este de 16 - 17 ani. Iar stunty daca imi aduc eu aminte tu ai facut acest topic, nu C_N, asa ca au tot dreptul sa arate de incet, incet TROAN dispare mult prea de vreme asa cum a facuto pe toate lumile. Iar faptul ca au aliati de nadejde e partea a 2-a, nu uita ca si voi puteati ajunge aliati lor, dar voi i-ati atacat, ei v-au lasat in pace, pana cand au tras linie si au spus "pana aici" si a inceput razboiul adevarat.
Nu vorbiti de jocul curat, ca stii bine cati din troan au avut sau mai au multi-account. Dar asta nu e doar in troan, toate triburile de pe ori ce lume are cate 2-3 membri care au multi-account, e o chestie stiuta de toata lumea.


1.8. Pentru a depune o plangere impotriva unui alt jucator va rugam sa folositi sistemul intern de suport. Este interzis sa faceti acest lucru pe forum.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ori cat l-ar bana, el tot asa va vorbi asta e comportamentul sau, nu poate discuta altfel, la fel si restul tribului troan, in care media de varsta este de 16 - 17 ani. Iar stunty daca imi aduc eu aminte tu ai facut acest topic, nu C_N, asa ca au tot dreptul sa arate de incet, incet TROAN dispare mult prea de vreme asa cum a facuto pe toate lumile. Iar faptul ca au aliati de nadejde e partea a 2-a, nu uita ca si voi puteati ajunge aliati lor, dar voi i-ati atacat, ei v-au lasat in pace, pana cand au tras linie si au spus "pana aici" si a inceput razboiul adevarat.
Nu vorbiti de jocul curat, ca stii bine cati din troan au avut sau mai au multi-account. Dar asta nu e doar in troan, toate triburile de pe ori ce lume are cate 2-3 membri care au multi-account, e o chestie stiuta de toata lumea.


1.8. Pentru a depune o plangere impotriva unui alt jucator va rugam sa folositi sistemul intern de suport. Este interzis sa faceti acest lucru pe forum.

bla bla bla..zici ca vorbeste bunicamiu.Pai in primul rand TROAN inca este iar in al 2 rand tu esti out de cateva luni asa ca nu inteleg ce mai cauti pe aici:)).
Apropo,am avut vreo 17 cand eram pe lumea 5,cred ca am mai inaintat si eu cu vreo 2-3 ani,nu am ramas pe loc.CHiar daca as avea 16 sau cat ai zis,care ar fi problema?este un joc,se joaca de cei tineri nu de babalaci ca tine,tu dute la munca si intretine-ti familia
 

DeletedUser

ma enerveaza shhiNobu,ii gelos pe mine de cand faceam senzatii pe lumea 5,il roade ciuda ca a stat mereu in umbra mea si a lui mangrom
 

DeletedUser

jucatorii buni se vad in joc si in timp ,ce sa faci ,omu nu mai joaca si asta arata ce jucator glorios a fost :)
 

DeletedUser

ce senzatii ai facut ma tu ? eu stiu asa; cand eu am spus iadul13 sa dispara de pe L5, chici ce sa intamplat ? iadul13 a disparut, nu uita ca mia zis cineva pe mess ca esti varza si nu prea stii ce inseamna cuvantul diplomatie, ceva foarte esential pt un lider. eu sunt out de pe L18 pt ca asa am vrut eu. multi s-au rugat de mine sa nu renunt si ca ma ajuta cu orice.
iar peste toate astea realizez ca tu nici macar nu stii sa citesti, sau nu intelegi limba romana. eu mai sus am zis asa media de varsta in Troan este de 16-17 ani, asa ca incearca niste meditatii de limba si literatura romana ca sa intelegi si tu ceva ;), daca nu pune macar pe cineva sa iti "traduca".
nu aveam de ce sa stau in umbra lui mangrom sau a ta, eu imi aduca aminte ca eu i-am scos pe cei din LW din rahatul in care ii bagase mangrom si acei oameni mi-au fost alaturi pana la sfarsit cu mici exceptii. Vrei sa spui ca ai inaintat cu 2 ani, nicidecum 3 ani. asta in caz ca ai uitat de cand ai iesit de pe L5. te scapi cam des ca si bunicumio ;).

nu stiu daca a existat pe L5 vreun moment in care iadul13 sa ii ia sat/sate lui shinobi666, invers da si se poate vedea pe twstats ;)
 

DeletedUser

pai eu nu stiam ca esti si tu pe harta,pana ce mi-a zis mangrom ca respiri si tu pe acolo prin LW.
Cica tu ai zis ca iadul sa dispara de pe harta:)).Mi-am facut-o cu mana mea din cauza lui giff,i-am promis ca ii iau eu satele si era in EW.Nu asteptam niciodata sa port discutii cu tine pe extern si prin alte parti,asteptam jucatori care se apropiau la valoarea mea cum ar fi sopra,hagi,mangrom.Nu shinobu :)).Ai dat si tu de extern si ai inceput sa te alinti pe aici,ca altceva nu am observat la tine..pe l5 ai fost necunoscut,cel putin pentru mine,nu aveam vreo treaba cu tine...daca tu m-ai urmarit dealungul anilor e alta problema,ii urmaresti pe cei mai buni normal...Iar pe l18 ai avut o incercare sa ma ataci,ai strans cativa si i-ai pus sa ma atace,dar ai ramas cu buza umflata si ai renuntat la joc
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus