TROAN vs LIGHT,TRACIA

  • Autor subiect DeletedUser16764
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser16764

Tribul TROAN e in cautare de aliati pe k35 pentru a elimina mamutii din LIGHT si TRACIA

Motiv?Ne-au trecut la dusmani fara sa ne anunte:
Salutare! a spus:
Gunner4ever în data de 20.12. la ora 10:52
Salut,mestere!ce mai fac mamutii tai?
Niku33 a spus:
sper ca o sa ma ajutati ca am unu de la tribu TROAN chiar langa satul meu:D
Va ca cer sprijin de pe acum...Bietii noobi!

Vin cu o intrebare catre tine:Esti un las sau nu stii ce inseamna fair-play?Ne-ai trecut la dusmani,anunta-ne,domnule!Sau ti-era greu sa scrii un mesaj?Cu asa conducator,nu stiu ce se va alege din tribul asta!

AKREP în data de 20.12. la ora 10:53
Dute si te impusca

Gunner4ever în data de 20.12. la ora 10:55
Nu sunt emo sa ma tai sau sa ma impusc(spre deosebire de tine) :)

Gunner4ever în data de 20.12. la ora 10:56
ti-ai ales moartea singur!

AKREP în data de 20.12. la ora 11:01
da iti da M... pana mor :)

Gunner4ever în data de 20.12. la ora 11:03
wow,ce cultura...copile,mai treci pe la gradinita.pina si un copilas de 7 ani vorbeste mai frumos...
mi-i interesant,vorbesti asa si cu mamica ta?
 

DeletedUser

Profil
Vârsta: 108:rolleyes:
Genul: masculin
Localitate: Hell

eram printre primii pe tot serverul care si`au pus la profil ca au 108 ani...
acu` vad ca e la moda...
oricum...varsta nu are legatura cu jocul...influenteaza doar gandirea si strategia...

in cazul de fata:mad:...singurul mod de al ajuta pe baiat este sa`l denunti la admini...il scapi de triburi:p ...va avea mai mult timp sa dea in minge in fata blocului...si data viitoare se va abtine de la asemenea comentarii...:rolleyes::rolleyes:
:rolleyes:
 

DeletedUser

"Tribul TROAN e in cautare de aliati pe k35 pentru a elimina mamutii din LIGHT si TRACIA

Motiv?Ne-au trecut la dusmani fara sa ne anunte"

asta e dupa modelul "mamiii ea mi-a furat jucaria"
 

DeletedUser

"Tribul TROAN e in cautare de aliati pe k35 pentru a elimina mamutii din LIGHT si TRACIA

Motiv?Ne-au trecut la dusmani fara sa ne anunte"

asta e dupa modelul "mamiii ea mi-a furat jucaria"

s-a gasit cineva mai destept...ai auzit cumva de fair-play?
 

DeletedUser16764

"Tribul TROAN e in cautare de aliati pe k35 pentru a elimina mamutii din LIGHT si TRACIA

Motiv?Ne-au trecut la dusmani fara sa ne anunte"

asta e dupa modelul "mamiii ea mi-a furat jucaria"

nu ne-am plins nimanui ca astia ne-au trecut la dusmani,doar am anuntat ca vrem sa le raspundem cu aceeasi moneda...iar pentru asta avem nevoie de aliati,nu putem 200 oameni sa facem fata la 1300-1400
 

DeletedUser1924

Lumea e abia la inceput si voi ati inceput deja cu razboaiele...Asta ne deosebeste pe noi de serverul german sau de cel englezesc...multa dar multa idiotenie...

PS : Nu va simtiti jigniti...doar imi place sa spun adevarul gol-golut in fata :eek:
 

DeletedUser16764

Lumea e abia la inceput si voi ati inceput deja cu razboaiele...Asta ne deosebeste pe noi de serverul german sau de cel englezesc...multa dar multa idiotenie...

PS : Nu va simtiti jigniti...doar imi place sa spun lucrurilor pe fata :eek:

stiu ca pina la razboaie adevarate mai este mult timp,mai ales ca viteza serverului e 1,doar ca vreau sa le facem probleme de pe acum pt a nu-i lasa sa creasca mai departe
 

DeletedUser1924

O sa le faceti ciuciu probleme...o sa va atacati ca n00bi in spade si lancii si o sa pierdeti teren fata de celelalte triburi...
 

DeletedUser

gunner4ever sa iti spun eu cum se face, planuiti atacurile pentru a 2-a zi si il reclamati la admini. Cu putin noroc o sa fie blocat pe atacabil cand trimiteti voi atacurile pe capul lui asa ca o sa fie o victima relativ usoara. >:) Foloseste mereu toate armele posibile contra inamicului, indiferent daca sunt cinstite sau nu. Probabil ca o sa va intrebati de ce? Pai voi chiar credeti ca inamicul lupta corect? :D

Bafta cu razboiul. Daca jucam serios probabil ca va dadeam o mana de ajutor daca era vreunul sau mai multi (cu cat mai multi cu atat mai bine) de la ei prin zona.
 

DeletedUser

"ti-ai ales moartea singur!"

Da ce faci frate? Te duci sa il astepti cu bata dupa colt? Il alergi prin cartier sa dai cu masina peste el? WTF?!
Mey copii...wake up!!
 

DeletedUser

OrlandoFarmec nu stiai ca triburile un ceva similar cu cartile de istorie (parca ii apartinea cuiva replica asta, ma jur ca nu imi amintesc acum, incepea cu A numele... batranetea asta ce sa ii faci...), doar cei mai puternici supravietuiesc restul sunt masacrati.

Revenind la razboi. Eu unul as paria pe TROAN. De ce? Pai e stiu ca TRACIA a disparut de cateva mii de ani... De ce nu ar avea aceeasi soarta si pe triburile? LIGHT hmm... Ce domina universul lumina sau intunericul? Eu unul zic ca intunericul asa ca nici LIGHT nu are nici o sansa.

Cand ies de la parnaie, cand e scos banul de pe contul thedukesd, cand dispar din staff anumite persoane pe care nu le agreez atunci voi lua parte si eu la razboiul asta pentru ca abia atunci voi juca serios.

@gunner4ever voi faceti atentate la comanda? Platesc bine sa stii. Am cativa pe care ii vreau aranjati. (Atrag atentia ca nu am precizat unde ii vreau aranjati, oficial declar ca ii vreau aranjati in joc, neoficial... :D )
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11852

TROAN, LIGHT, TRACIA...mai buti decat =TeG= si ~W.W~ la un loc:D
 

DeletedUser8715

multa dar multa idiotenie...



mare dreptate...:)

astia cu razboiul: au toti membrii tribului macar 100 de CU?:D
nici de farmat nu aveti armata ca lumea, dar va ganditi la razboaie...daca in 2 saptamani, tu postezi o statistica favorabila voua, eu imi cer scuze pentru ca am subscris la cele spune de b3st si ma inclin in fata voastra.
sau asta e preludiul, razboiul psihologic, de uzura emotionala a inamicului?:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16764

1.nu v-a cerut nimeni parerea
2.nu e un topic pt statistici,ci pt aliante impotriva acestor triburi(statisticile le vom posta peste 1-2 luni)
3.nu cunoasteti jucatorii TROAN,nu trageti concluzii pripite
 

DeletedUser

Pai si de ce ati inceput acest ,,razboi''? :confused:
Sunt curios cum planuiti sa va atacati :rolleyes::rolleyes:.Trimiteti spade si lanci in satele de barbari de langa Tracia si Light? :D:D
 

DeletedUser2250

aici pe K35 decat sa-mi fac griji din partea LIGHT s-au TRACIA mai bine mi-as face griji pt SPAM! sau RI membri putini dar valorosi:mad:

oricum nu razboaiele intre TROAN si LIGHT o sa fie atractia pe aici
as paria pe SPAM! si dujmani sai(sper k nu noi:))))))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus