Trofee

  • Autor subiect DeletedUser40285
  • Data de început

DeletedUser27460

intr-un fel mi se pare o idee buna,sa-ti arate scorul maxim pe care l-ai obtinut. intr-un fel mi se pare o idee bun sa-ti arate cand ai luat ultima data respectivu trofeu. ideal ar fi sa le arate pe amandoua(parerea mea).
 

DeletedUser

Pe mine ma cam doare-n basca de trofee, dar n-ar fi rau daca s-ar introduce...

Pro.
 

DeletedUser40272

Liviule esti sigur ca nu e vorba de un bug? eu zic sa te interesezi sa vezi, eu asa cred, si spun asta deoarece pana acum nu iti arata ultimul "record" ci cel mai mare "record"...poate intre timp s-a schimbat, daca s-a schimbat atunci sunt PRO.

De ce sa fii contra chiar nu inteleg? daca era o propunere de eliminare a acestor trofee eu zic ca se merita sa fii pro pentru ca nu aduc nimic in plus aceste trofee, dar atata timp cat sunt de ce sa nu fie cat mai "corecte", nu iti plac trofeele le ascunzi, nu iti plac trofeele altora? nu le privesti, aici e vorba de invidie/dusmanie:)) pentru ca nu aduc nimic in plus dar in minus aduc (fata de cum sunt acum) daca e asa cum zice Liviu
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16039

Trofeele mi se par inutile, dintotdeauna am zis asta. Nu ma ajuta cu nimic. Pot obtine niste informatii despre vecini, daca farmeaza, daca e incepator sau nu, dar in rest sunt inutile si sunt facute doar pt lauda.
Contra!
 

DeletedUser

aici nu se discuta cat de utile sunt trofeele ,ci de o corectare a unei greseli
 

DeletedUser40285

Nu e un bug... initial asa am crezut si eu si am raportat situatia adminilor.

Am avut la inamci invinsi aparare peste 7 mil intr-o zi !!!.. ai acum imi figureaza ca am (mult mai putin). Valoare indicata acolo este corecta, atatea trupe am rupt in 10.05.2010 (acela este ultimul meu record), dar cu cateva zile inainte am avut mult mai multe trupe rupte ca aparator.

Uite:
5x Apărătorul zilei
Ai învins în 10.05.2011, ca apărător, cele mai multe trupe de pe lumea aceasta (520.708 trupe)!

Uite raspunsul pe care l-am primit de la admini:

Bună LiviusGeorgesco,

Numarul acela se refera doar la trupele ucise in ziua respectiva: nu la trupele ucise in total

Echipa Triburile Romania
http://www.triburile.ro

Nici nu m-am referit la trupele ucise in total, ci la trupele ucise cu o zi, respectiv cu doua zile inainte de recordul mentionat in acest moment la profil.

Treaba e simpla: ce a fost a fost...si nu se mai stie in varianta actuala a jocului, se mentioneaza doar de cate ori ai avut record si atat !...

Pt. Kidlukas: Da, asta inseama trofeu !! - sunt pt. a arata altora cati dusmani ai invins.

TROFÉU, trofee, s.n. 1. (În antichitate) Armura unui dușman învins, așezată de obicei pe un trunchi de copac, în semn de victorie; p. ext. monument ridicat în amintirea unei victorii sau în cinstea unui erou, pe care se așezau de obicei armele învinsului. 2. Pradă de război luată de la un inamic. 3. Parte a unui animal vânat păstrată pentru valoarea sau frumusețea ei. 4. Cupă, obiect ornamental oferit învingătorului într-o întrecere sportivă. – Din fr. trophée.

Daca vor sa schimbe, bine, daca nu .. .treaba lor., eu le-am facut sesizarea ca nu e ok....

Pt. bundy.: ai dreptate, asa am zis si eu, sa le treaca pe amandoua (si recordul zilnic si maximul recordului zilnic)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser24788

liviu ... ce te intereseaza de trofeele alea pe mine ma doare la patina de ele nu ma ajuta cu nimic dar totusi: citeste titlul "APARATORUL ZILEI" adica cate trupe ai rupt in aceea zi adica in ultima in care ai luat trofeul .. poate se upgradeaza intr-o versiune urmatoare ce vrei tu
pana atunci iti dau un PRO :)
 
Sus