Trofeele dau seama de valoarea unui jucator?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser1198

91205926.jpg


:cool:
 

DeletedUser5596

eu am ajuns la 1 milioan cu doar 2 sate si fara sa farmez nonstop
 

DeletedUser4533

da,ai dreptate,am inteles eu gresit:)
totusi,cine mai sta sa farmeze dupa ce are 50-100 sate?
 

DeletedUser

pe l19 am eu asa dar aici e topic special.
Cucerire (Lemn - nivelul 1)
Ai cucerit deja 5 sate!
Nivelul următor: Cucereşte 50 sate!

cand pun cursorul pe el imi zice : Pana acum ai innobilat 8 sate..
dar eu 15 sate. cum asa?
 

DeletedUser22126

pe l19 am eu asa dar aici e topic special.
Cucerire (Lemn - nivelul 1)
Ai cucerit deja 5 sate!
Nivelul următor: Cucereşte 50 sate!

cand pun cursorul pe el imi zice : Pana acum ai innobilat 8 sate..
dar eu 15 sate. cum asa?

simplu ,bug !
 

DeletedUser

pe l19 am eu asa dar aici e topic special.
Cucerire (Lemn - nivelul 1)
Ai cucerit deja 5 sate!
Nivelul următor: Cucereşte 50 sate!

cand pun cursorul pe el imi zice : Pana acum ai innobilat 8 sate..
dar eu 15 sate. cum asa?

ai innobilat 8 sate de cand au fost introduse trofeele pe l19
daca e bug, asta inseamna ca si statistica pt resursele adunate din farm ar trebui sa se calculeze de cand a inceput lumea si nu de cand s-au introdus trofeele:D
 

DeletedUser

Tooata dracia asta cu trofeele e doar o mare abureala... o politica sa zicem ok de marketing, daca media de varsta a jucatorilor ar fi undeva pe la varsta obtinerii buletinului. De ce imi trebuie trofeul asta care sa imi spuna ca am omorat enspe trupe, cand pot la fel de usor sa ma caut in top la ODA sau ODD?! Care e diferenta intre unul care farmeaza 200 de barbari pe zi, de cate 10 ori, cu cate 12 usori si unul care si-a spart vecinii si farmeaza de la astia de 2-3 ori pe zi cu 100-200 de usori?! E mai bun cu ceva?! Sau asta e doar un top cu cine da mai multe clickuri pe scriptul de farm? Fazele cu ajutatul colegilor... cu ce ma incanta ca iau un trofeu daca trupele mele sunt moarte? Ca sa stie vecinu ca nu mai am aparare, ca am pierdut-o la colegu si poate sa ma arda? Care e faza daca las un sat cu adeziunea la 0, la 1, sau la mai stiu eu cat? Nu se poate ca in loc de trofeu sa se mai scada adeziunea singura ca sa nu imi mai dau palme ca tre sa mai dau un nobil, sa imi fac griji ca poate primeste omu sprijin... bla-bla-bla?! Sincer, cel mai marfa trofeu e ala cu atacatu singur... e cel mai bun exemplu de n00bism, cu toate ca nu isi are rostul.
Dar, revenind pe domeniul meu... importanta e promovarea jocului, exploatarea lui la maxim, cautarea de noi surse de venit prin oferirea de astef de "atractii turistice"... probabil e mai ieftin sa se bage bani in nimicuri de genu' (care, daca o luam asa ne-au tot facut sa ne bagam pe o lume sau alta ca sa vedem cum e cu arme pe paladin, cum e cu biserica, tabara militara, desene animate care iti spun ca esti fraier si ca te-ai innobilat sau ca te ataci ca un chior) decat in rezolvarea eternelor si fascinantelor probleme cu serverele care pica mai des decat frunzele toamna.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4920

Ai inceput sa scrii prea mult in postari , te rog eu frumos revino la formatu de pe l19 cat mai putin scris ca imi fug ochii la pisica din poza cand citesc atatea randuri :)
 

DeletedUser11365

Sincer, cel mai marfa trofeu e ala cu atacatu singur... e cel mai bun exemplu de n00bism, cu toate ca nu isi are rostul.

aa..nu..baietii s-o gandit ca daca te ataci singur,inseamna ca iti scazi singur adeziunea in vederea sosirii unui trenuletz pe tine..deci aia care se ataca singuri stiu jocu;)
 

DeletedUser

cco, crede-ma ca stiu cazuri care se atacau pt ODA... aia care stiu sa isi scada singuri adeziunea sunt putini... nu cred ca s-au gandit ei asa departe cand au facut trofeul asta.
@Setzel: n-am mai stat de mult pe extern, am de recuperat si de-aia vorbesc mult :D oricum, cred ca mi-am cam terminat postarile si pe saptamana asta, ca e mare plictiseala pe aici :((
 

DeletedUser11365

cco, crede-ma ca stiu cazuri care se atacau pt ODA... aia care stiu sa isi scada singuri adeziunea sunt putini... nu cred ca s-au gandit ei asa departe cand au facut trofeul asta.

da is convins ca sunt care se ataca pentru oda..au impresia ca daca fac repede trupe si dau in copii,stiu jocu..stiu ca nu s-or gandit asa departe..am fost ironic..ii total inutila..ai trofeu si daca esti trimis la margine...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus