Trofeul Jefuitor

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Eu sunt inregistrat pe acest site de ieri dupa amiaza si vreau sa stiu cum obtin acest trofeu "Obţine trofeul Jefuitor
Ca să obţii trofeul: Jefuieşte de 10 ori sate străine!". Trebuie sa atac 10 sate strainesau cum obtin acele resurse prin jefuire.
 

DeletedUser42487

Da, trebuie sa trimiti 10 atacuri pe sate straine. Pot fi si 10 atacuri pe acelasi sat.
 

DeletedUser

Am o misiune care trebuie sa o indeplinesc adica Sprijina un sat. Vreau sa stiu trupele mele imi vin inapoi daca aleg un sat care sa il sprijin adica nu o sa ii ramana definitiv trupele mele la acel sat. Daca acel sat este atacat trupele mele pot muri si sa nu le mai recuperez niciodata.
 

DeletedUser42487

Tu comanzi trupele tale, tu le trimiti sprijin sau atac, tu le retragi de unde au fost sprijin. Cand le trimiti atac, trupele ataca apoi se intorc in satul tau ( ce mai ramane din ele), cand el trimiti sprijin, ele raman acolo pana le chemi tu inapoi.

Trebuie sa le trimiti sprijin pe un sat.
Misiunea e indeplinita cand trupele tale au ajuns in sat.
Apoi alegi daca le lasi acolo sau le retragi.
E de ajuns sa trimiti o singura trupa sprijin, nu trebuie sa le trimiti pe toate.
 

DeletedUser

Va multumesc tuturor. Ma puteti ajuta inca cu ceva cum gasesc arma pentru paladinul meu si echipeaza-l. Si aceasta tot o misiune care nu am rezolvato inca.
 
Scor reacție
209
Mai dureaza pana o sa primesti o arma. Click pe statuie, camera de arme si jos iti arata asa ceva : Progres până la găsirea următorului obiect: x%. La 100% primesti o arma.
 

DeletedUser

Eu am doar 3 %. Dureaza atat de mult chiar daca este doar a doua zi pentru mine.
 
Scor reacție
209
Dureaza ca e viteza mica. Daca vrei o lume mai rapida, ieri s-a deschis speciala 4. Ma gasesti in sud-vest. Te invat eu jocul.

Totusi, de ce ai ales 35 si nu 36? Biserica, alta bataie de cap :p.
 

DeletedUser

Nu stiam care este mai buna. Am crezut ca biserica este de ajutor si mai ales ca nu mai trebuie sa construiesti aceasta cladire pe celelalte lumi daca le-as fi ales.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus